Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Oferty Pracy

Zgłoś nadużycie #1 15 lipca 2019, 11:31

abmer22 avatar Posty: 44 Podziękowania: 0
O dobrego pracownika obecnie jest coraz trudniej, albo ktoś ma bardzo wygórowane warunki, albo nie posiada odpowiednich kwalifikacji, albo jest jeszcze inny powód przez który nasza firma traci a nie zyskuje. Euro Personnel to firma, która specjalizuje się w szukaniu pracowników jak i pracy. Więcej na stronie https://www.europersonnel.pl/

Zgłoś nadużycie #2 4 września 2019, 16:33

asiek avatar Posty: 187 Podziękowania: 0
Mnie ostatnio zainteresowały oferty pracy w hotelarstwie dostępne na https://www.hotistin.com/ Chyba zdecyduję się na zatrudnienie w tej agencji pracy tymczasowej i wyjade. Zarobki są bardzo wysokie. Zapewniony jest nocleg oraz transport. Jak dla mnie same plusy.

Zgłoś nadużycie #3 28 października 2019, 18:56

shaza avatar Posty: 261 Podziękowania: 0
To prawda, trochę się zmienia obecnie rynek pracy ale tym bardziej ceniony jest teraz zawód rekrutera i jeśli chcesz się sprawdzić w tym zawodzie idź na ten https://www.randstad.pl/program-stazowy/ płatny staż. Tam pod okiem opiekuna będziesz szlifować swoje umiejętności

Zgłoś nadużycie #4 12 listopada 2019, 15:40

Grardonyth avatar Posty: 572 Podziękowania: 1
Oczywiście wiele zależy od preferencji osoby, która poszukuje pracy. Ja z doświadczenia mogę doradzić Wam możliwość pracy za granicą. Zdecydowałem się na usługi agencji pracy, którą polecił mi znajomy. Koniecznie chciałem nadal pracować w zawodzie, więc praca dla spawacza w Niemczech z tej oferty: https://meinpersonal.pl/spawacz-niemcy/ okazała się być strzałem w 10! Jestem bardzo zadowolony z tego wyboru.

Zgłoś nadużycie #5 25 listopada 2019, 11:46

penxol avatar Posty: 250 Podziękowania: 0
Od pół roku pracuje za granicą, robiąc przelewy do polski korzystam ze strony https://tanieprzelewy.com są na niej podane najlepsze rankingi kantorów, o których warto wiedzieć.

Zgłoś nadużycie #6 20 grudnia 2019, 22:30

Millenials avatar Posty: 82 Podziękowania: 0
Rozważałam wyjazd za pracą za granicę jako pilegniarka. Jednak na zachodzie status pielegniarki jest zupełnie inny niż u nas. Ostatecznie zostałam bo udało się zaczepić w medicover gdzie w porównaniu z poprzednim szpitalem - zaczynam powoli odzyskiwac powołanie. Pracuje sie w nowoczesnej placówce, na nowoczesnych sprzętach z prywatną opieką medyczną. Mimo że nie ma dodatkowo płatnych urlopów, to niedziele mam wreszcie wolne a nie jak zawsze - dyżurowe

Zgłoś nadużycie #7 28 stycznia 2020, 0:09

gispi avatar Posty: 264 Podziękowania: 0
Przed przeglądaniem ofert pracy, wykonaj rytuał bogactwa, a być może uda Ci się znaleźć znacznie lepszą pracę, która trafi w Twój gust, a przy okazji będzie dobrze płatna. Poradnik odnośnie tego typu rytuałów stworzyła Maria Bucardi i znajdziesz go na https://mariabucardi.pl/pl/c/Ksiazki-Marii-Bucardi/37

Zgłoś nadużycie #8 18 marca 2020, 15:59

wilton59 avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Zastanawiam się nad spróbowaniem swoich sił w agencji ubezpieczeniowej, która startuje z rekrutacją https://www.pulshr.pl/employer-branding/metlife-startuje-z-kampania-rekrutacyjna.... Ta branża ma dobre opinie, głównie przez elastyczne godziny pracy oraz ciągłe możliwości rozwoju poprzez różne szkolenia.

Zgłoś nadużycie #9 19 marca 2020, 10:28

claude.farrell avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Jest wiele ofert pracy na Polskim rynku, trzeba tylko sprawdzać portale ogłoszeniowe.

Zgłoś nadużycie #10 3 kwietnia 2020, 15:14

Grardonyth avatar Posty: 572 Podziękowania: 1
Według mnie bardzo fajną opcją na znalezienie pracy jest korzystanie ze specjalistycznych platform. Ja przykładowo szczerze polecam Wam tą: https://talentuno.com/pl/ Ofert jest wiele, więc naprawdę jest z czego wybierać. Mi tą platformę poleciła znajoma, która pracuje na niej jako MatchMaker - to ona udostępniła moje CV, a ja dzięki temu uzyskałem naprawdę świetne stanowisko w dobrej, cenionej firmie. Oczywiście możecie również samodzielnie dokonać rejestracji - nic nie stoi na przeszkodzie :)