Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Ogłoszenia dla ogrodników

Zgłoś nadużycie #1 18 marca 2018, 12:15

jaterok avatar Posty: 10 Podziękowania: 0
jeśli potrzebujecie kupić lub sprzedać produkty pochodzenia rolniczego to radzę odwiedzić portal https://gielda-rolna.com/ Oczywiście ogłoszenia są bezpłatne, a tematyk przyciąga potencjalnych klientów. Nawet jeśli będziemy zmuszeni do zakupu maszyn to znajdziemy tam również dużo tańsze - używane.

Zgłoś nadużycie #2 20 marca 2018, 14:10

rokrzynski rokrzynski awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Hm... A może warto byłoby się w tym temacie doradzić jakiegoś specjalisty? Według mnie jest to naprawdę dość dobre rozwiązanie :)

Zgłoś nadużycie #3 21 stycznia 2020, 18:55

paluch686 avatar Posty: 225 Podziękowania: 1
https://sklepdlaogrodu.pl/ - tutaj możecie zakupić nowe narzędzia ogrodnicze, sekatory, piły, widełki ogrodowe, łopatki, grille i wiele innych. Również polecam!

Zgłoś nadużycie #4 17 sierpnia 2020, 13:23

dwarazydwa avatar Posty: 88 Podziękowania: 0
Bez wątpienia darmowe ogłoszenia to opcja, która jest z korzyścią dla każdej firmy czy osoby prywatnej. Jeśli chodzi o wrzucanie ich na szerszą skalę, zdecydowanie polecam portal https://tuoglos.pl/dodaj-ogloszenie-do-100-portali-informacje dający możliwość dodania ogłoszeń do aż 100 miast w całej Polsce. To świetne rozwiązanie, które na pewno będzie trafione i bardzo pomocne.