Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

ogród jak urządzić ?

Zgłoś nadużycie #1 11 stycznia 2018, 12:54

ella avatar Posty: 34 Podziękowania: 0
przymierzam się do planowania roślin i akcesoriów do ogrodu na wiosnę 2018. Ktoś z was ma parasol ogrodowy tej firmy: https://www.litexgarden.pl/parasole-ogrodowe/ibiza/4.2m ? Proszę o opinię :)

Zgłoś nadużycie #2 16 stycznia 2018, 12:34

bili avatar Posty: 61 Podziękowania: 0
My urządzanie, naszego pierwszego ogrodu, zaczynamy na wiosnę od trawnika, zdecydowaliśmy się że położymy taki trawnik z rolki: http://www.grasslandfarms.pl/uslugi/zakladanie-trawnika tak że żeby jak najszybciej cieszyć się efektem.

Zgłoś nadużycie #3 16 stycznia 2018, 13:19

Brayank9 avatar Posty: 6 Podziękowania: 0
Myslę, że spokojnie znajdziesz duży ciekawych inspiracji w sieci, choćby na blogach ogrodniczych. Najlepiej właśnie na takie ze zdjęciami zajrzeć bo dopiero jak zoabczy się zaaranżowany ogród to mozna sobie wyobrazic jak to działa. Możesz też poprzeglądać oferty sklepów internetowych jak np. https://gardenspace.pl/pokrowce-na-parasole-ogrodowe i tam znajdziesz ciekawy pomysł na umeblowanie ogrodu

Zgłoś nadużycie #4 31 stycznia 2018, 11:55

Takor avatar Posty: 280 Podziękowania: 0
Moim zdaniem w ogrodzie powinna znaleźć sie altanka. To świetne miejsce do spedzania miłych wieczorów ze znajomymi czy rodziną. Sprawdzałam tutaj http://www.geisser.pl/altanki-ogrodowe/ jakie dostępne są altanki ogrodowe.

Zgłoś nadużycie #5 Wczoraj, 22:32

celia.celia84 avatar Posty: 44 Podziękowania: 0
Urządzanie ogrodu może Wam bardzo ułatwić http://www.marekgurgul.pl/ . Znajdziecie tam różnego rodzaju drzewa i krzewy ozdobne, które można zasadzić w ogrodzie czy też w przydomowym pasie zieleni. W ten sposób można ładnie ozdobić swój dom i sprawić, że będzie prawdziwą oazą zieleni i roślinności. A nie ma lepszej wizytówki domu niż jego zadbane otoczenie.