Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Ogródek działkowy

Zgłoś nadużycie #1 8 marca 2020, 22:31

anila avatar Posty: 81 Podziękowania: 0
Hej, chcę kupić działkę, a w zasadzie ogródek działkowy, możecie mi przybliżyć temat jakoś?

Zgłoś nadużycie #2 8 marca 2020, 22:42

stye avatar Posty: 42 Podziękowania: 0
Doskonale cie rozumiem, w sumie lepiej jak ktoś wytłumaczy jak to jest z tymi rodzinnymi ogrodami działkowymi. My nabyliśmy od znajomych, którzy przeprowadzali się na stałe za granicę. Przede wszystkim umowę sprzedaży tradycyjnie zawiera się u notariusza, najlepiej jakiegoś dobrego, jak jesteś z okolic Poznania, to polecam kancelarię pani notariusz Moniki Daneckiej - Białek,my większość info o ROD znaleźliśmy u niej na stronie https://notariusz-danecka.pl/rodzinne-ogrody-dzialkowe-rod/i samą umowę zawieliśmy u niej, polec serdecznie, bardzo rzetelna osoba. Ogólnie, to umowę tradycyjnie zawiera się u notariusza, ale jej skuteczność zależy od zatwierdzenia przez stowarzyszenie ogrodowe. Trzeba iść do Polskiego Związku Działkowców – Rodzinnego Ogrodu Działkowego z podpisaną umową i wnioskiem o zatwierdzenie przeniesienia prawa do działki, więcej info znajdziesz w podanym linku :) .

Zgłoś nadużycie #3 9 marca 2020, 12:04

paluch686 avatar Posty: 219 Podziękowania: 1
Jak już będziesz szczęśliwym posiadaczem ogródka działkowego, koniecznie zadbaj o trawnik i jego wygląd. Super do tego sprawdza się https://sklepdlaogrodu.pl/pl/p/Trawa-Samo-Zageszczajaca-Renowacyjna-3-kg-Substra...