Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Ogrodzenia PCV?

Zgłoś nadużycie #11 7 maja 2018, 18:15

mokasynka avatar Posty: 114 Podziękowania: 0
Mnie sie nie podoba.. Ale moze dlatego ze jestem tradycjonalistką i wole piękne wykończenia z drewna :D My mamy super drewniane ogrodzenie. Mąż je wykonał a ja pomalowałam lazurą do drewna ochronno dekoracyjną z luxdecoru którą mi kupił by zabezpieczyc drewno przed warunkami atmosferycznymi. A powiem wam szczerze ze nie ma wiekszej dumny i radosci gdy patrzy sie na coś co się samodzielnie wykona :)

Zgłoś nadużycie #12 10 lipca 2018, 14:58

sylwiaa avatar Posty: 91 Podziękowania: 0
Jakby ktoś z Was był zainteresowany usługą lakierowania proszkowego, to warto sobie sprawdzić http://www.dekotech.pl oni zajmują się takimi rzeczami. Lakierują proszkowo konstrukcje wykonane ze stali, aluminium, metalu, panele ogrodowe itp. Dobra opcja, bo oferują usługi kompleksowe, mają siedzibę w Pruszkowie.

Zgłoś nadużycie #13 16 lipca 2018, 12:26

sersa avatar Posty: 194 Podziękowania: 0
Jaka trwałość PCV, na ile lat kolor trzyma się?

Zgłoś nadużycie #14 8 grudnia 2018, 8:47

martak avatar Posty: 403 Podziękowania: 0
Ja się zastanawiam, czy na takim ogrodzeniu będzie można śmiało powiesić tabliczkę informacyjną. Chciałam zamówić elegancką, ręcznie malowaną tabliczkę UWAGA PIES ze strony http://emaliernia.com/ . Bardzo spodobały mi się ich projekty.

Zgłoś nadużycie #15 14 grudnia 2018, 18:37

cathy586 avatar Posty: 31 Podziękowania: 0
Jakoś ogrodzenie z PCV do mnie kompletnie nie przemawia. Przede wszystkim brzmi mało solidnie. Już zdecydowanie wolałabym wybrać ogrodzenie z siatki (np. http://novmax.pl/oferta/ogrodnictwo-rolnictwo/). U siebie przez lata miałam takie właśnie ogrodzenie i byłam zadowolona. Nigdy nie trzeba było nic z nim robić i przetrwało długie lata.

Zgłoś nadużycie #16 20 stycznia 2019, 22:27

Br0Wcu avatar Posty: 27 Podziękowania: 0
Zależy co chcesz ogrodzić :) Jeżeli zależy Ci na tym by zabezpieczyć ogród przed szkodnikami czy psami, żeby nie zniszczyły zieleni i upraw, to zainwestuj w odpowiedni pastuch https://panfarmerek.pl/product-pol-1453-Pastuch-elektryczny-dla-malych-psow-i-ko...

Zgłoś nadużycie #17 11 lutego 2019, 21:15

tracik avatar Posty: 158 Podziękowania: 0
Do mnie też raczej plastik nie przemawia... nawet ze względów ochrony środowiska. Wygląda też średnio, dużo lepiej betonowe postawić, przynajmniej będzie trwałe i nie straci koloru. Łupane ogrodzenia Joniec polecam, solidna firma i dbałość o każdy szczegół a cena wcale z nóg nie zwala. Nie ma co się zadowalać półśrodkami z pcv.

Zgłoś nadużycie #18 7 marca 2019, 13:31

lubiekawe avatar Posty: 97 Podziękowania: 0
Moim zdaniem na ogrodzenie dobrze się nadaje kompozyt wpc, tu piszą: https://dobretarasy.pl/ogrodzenia-i-deski-ogrodzeniowe że nie trzeba go malować, impregnować, więc się oszczędza czas i pieniądze a wizualnie wygląda jak drewniane sztachety.

Zgłoś nadużycie #19 17 kwietnia 2019, 9:55

Mimichaska avatar Posty: 165 Podziękowania: 0
Mi to osobiście się takie nie podobają, ale jak wam tak, to postawcie sobie takie :) Ważne żeby to wam się najbardziej podobało. Co do ogrodzeń to warto według mnie postawić na bardziej wytrzymały materiał. Można znaleźć takie na https://expert-ogrodzenia.pl/tanie-ogrodzenia-panelowe-czy-sa-dobre/ i to nawet wybierając tanie ogrodzenia panelowe. Zastanówcie się może też i nad taką alternatywą na ogrodzenie działki

Zgłoś nadużycie #20 26 kwietnia 2019, 15:49

dwarazydwa avatar Posty: 88 Podziękowania: 0
Warto zastanowić się nad stworzeniem ogrodzenia z https://betblok.pl/bloki-i-bloczki-betonowe.html : Dzięki takim łatwo montującym się bloczkom z betonu, możesz uzyskać wygodny i szybki efekt dobrego zabezpieczenia. Dają gwarancję na pięć lat :)