Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Ogrodzenia PCV?

Zgłoś nadużycie #21 23 maja 2019, 16:40

funia avatar Posty: 34 Podziękowania: 0
Nie wiem czy ogrodzenia pcv to jest dobry pomysł, bardziej eleganckie i trwałe wydają mi się te które ma w ofercie Pozbruk czyli ogrodzenia i mury samonośne Gardeo - Rotterdam, Amsterdam, Oslo, Słupek L

Zgłoś nadużycie #22 2 lipca 2019, 16:37

franksa avatar Posty: 160 Podziękowania: 0
Takie rozwiązania, także ogrodzenia systemowe, to raczej jedna z tańszych opcji na ogrodzenie swojej posesji. Ja to postawiłam właśnie na ogrodzenia systemowe, te są solidniejszym rozwiązaniem na ogrodzenie. Ogrodzenie działki to spory koszt, więc trzeba szukać tu oszczędności. Jeżeli też będziecie szukać inspiracji na tańsze ogrodzenie to zajrzyjcie sobie na stronkę https://expert-ogrodzenia.pl/jak-tanio-ogrodzic-dzialke-3-sprawdzone-pomysly-na-... Tu znajdziecie nawet nie jeden pomysł, ale 3 inspiracji właśnie na tego typu ogrodzenia.

Zgłoś nadużycie #23 11 lipca 2019, 17:07

emilka avatar Posty: 34 Podziękowania: 0
Trwalsze na pewno będzie ogrodzenie modułowe joniec. To takie betonowe bloczki przypominające kamień, które można dowolnie konfigurować, np słupki, podmurówka a nawet jednolita ściana.

Zgłoś nadużycie #24 29 listopada 2019, 23:20

kasia88 avatar Posty: 95 Podziękowania: 0
Nie, kompletnie nie takie ogrodzenie, najlepsze moim skromnym zdaniem jest ogrodzenie łupane od joniec, solidne i konkretne, nie ma co. jezeli szkoda nam konstrukcji to możemy ją ochronić przed warunkami atmosferycznymi daszkami betonowymi - wygląda to mega korzystnie