Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

ogrzewanie domu

Zgłoś nadużycie #1 2 kwietnia 2019, 13:25

Fabiana avatar Posty: 140 Podziękowania: 0
Myśmy korzystali właśnie z firmy zajmującej się serwisem i montażem ogrzewania powietrzem. Świetna sprawa, taniej i w ogóle. Nasz dom teraz szybko się nagrzewa i ma czyste powietrze. Nie martwimy się o dziecko, że coś szkodliwego wdycha w domu. Dobrze jest zgłosić się do tej firmy http://problast.com.pl/ , zajmują się montażem takiego ogrzewania.

Zgłoś nadużycie #2 17 kwietnia 2019, 12:14

skrzatdomowy avatar Posty: 22 Podziękowania: 0
Ogrzewanie powietrzem, to brzmi trochę śmiesznie i nie wyjaśnia całości tego jak działa ten układ. W każdym razie ja temat mam rozpoznany i mnie tego typu nowinki nie przekonują. Szczególnie że ich montaż jest drogi. U siebie ma kocioł kondensacyjny - https://bongioanni.pl/play/ i jest to ogrzewanie jak dla mnie idealne. Bezpieczne, ekologiczne, tanie i maksymalnie wygodne. Sam kocioł zaś jest wysokiej jakości, wydajny, niewielkich rozmiarów i cicho chodzi.

Zgłoś nadużycie #3 16 czerwca 2019, 23:59

aszka avatar Posty: 426 Podziękowania: 0
Wiadomo, że za czym się wybierze ogrzewanie, to warto sobie doczytać, które będzie najlepsze lub poradzić się fachowców. Nie chodzi tylko o cenę, ale również o funkcjonalny aspekt. Jeśli zdecydujecie się na ogrzewanie elektryczne, to na pewno tutaj https://econovli.pl warto sobie zerknąć. Mają wiele praktycznych rozwiązań.

Zgłoś nadużycie #4 1 sierpnia 2019, 15:09

monikabert90 avatar Posty: 137 Podziękowania: 0
A czy ktoś z Was używa może w domu kotła gazowego, na przykład takiego, jak na stronie https://remont.biz.pl/piec-kociol-gazowy-de-dietrich-i-baxi/. Czytałam, że jest to rozwiązanie ekologiczne i energooszczędne, więc może warto byłoby się nad czymś takim zastanowić? Jak sądzicie?

Zgłoś nadużycie #5 10 września 2019, 23:08

misia avatar Posty: 100 Podziękowania: 1
W przypadku gdy w budynku nie macie instalacji gazowej dobrą opcją ogrzewania są panele na podczerwień. Znakomitą ofertę znajdziecie w Eco Partner https://www.najtanszeogrzewanie.pl/oferta.php naszego polskiego ich producenta, który zajmuje się również ich montażem. Ogrzewanie to jest bezobsługowe z możliwością dostosowywania temperatury w każdym pomieszczeniu osobno w zależności od upodobań domowników.

Zgłoś nadużycie #6 2 października 2019, 13:06

Lidka avatar Posty: 179 Podziękowania: 0
Wykonując ogrzewanie w domu warto wcześniej wybrać grzejniki oraz inne elementy niezbędne do ich montażu. Bardzo duży wybór grzejników i zaworów dekoracyjnych znajdziecie w ofercie sklepu https://grzejniki-dekoracyjne.pl/zawory-do-grzejnikow . Grzejniki wcale nie muszą być nudne i brzydkie - dekoracyjne grzejniki nie tylko są doskonałym źródłem ciepła ale też ciekawą ozdobą pomieszczenia.

Zgłoś nadużycie #7 3 października 2019, 18:12

lilliana59 lilliana59 awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Ogrzewanie gazowe nie jest najlepszym rozwiązaniem.

Zgłoś nadużycie #8 5 listopada 2019, 14:19

wowin avatar Posty: 238 Podziękowania: 0
Jak szukacie porządnego kotła to odsyłam was do Zakładu Instalacji Sanitarnych i Ogrzewczych Marian Płóciniczak ze Stęszewa koło Poznania. Tu strona: http://ziso.net.pl/ Mamy od nich dobrej jakości kocioł wyposażony w automatyczny podajnik do paliwa, działa bezawaryjnie a obsługa jest prosta i szybka, także jesteśmy z niego zadowoleni. Z kolejnych plusów - nie kosztował dużo a firma szybko uwinęła się z montażem.

Zgłoś nadużycie #9 5 grudnia 2019, 22:44

emilka8767 avatar Posty: 350 Podziękowania: 0
Bardzo fajnie sprawdzają się panele grzewcze. Pełnią one funkcje grzewcze, ale mogą też być oryginalną ozdobę. Odpowiednio dobrane, mogą nawet powiększać przestrzeń. Opcji jest wiele, a bez względu na wybór, będą grzać tak samo dobrze. Na stronie: https://www.najtanszeogrzewanie.pl/oferta.html jest wszystko na ich temat. Polecam

Zgłoś nadużycie #10 7 grudnia 2019, 11:09

maksymilian avatar Posty: 191 Podziękowania: 0
A czy ktoś z Was zdecydował się może na fotowoltaikę w domu? Na https://suncurrent.pl/ jest dostępna oferta na taką instalację. Coraz częściej na dachach domów można zauważyć solary. Czy może ktoś podzielić się opinią?