Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

ogrzewanie domu

Zgłoś nadużycie #1 2 kwietnia 2019, 13:25

Fabiana avatar Posty: 137 Podziękowania: 0
Myśmy korzystali właśnie z firmy zajmującej się serwisem i montażem ogrzewania powietrzem. Świetna sprawa, taniej i w ogóle. Nasz dom teraz szybko się nagrzewa i ma czyste powietrze. Nie martwimy się o dziecko, że coś szkodliwego wdycha w domu. Dobrze jest zgłosić się do tej firmy http://problast.com.pl/ , zajmują się montażem takiego ogrzewania.

Zgłoś nadużycie #2 17 kwietnia 2019, 12:14

skrzatdomowy avatar Posty: 15 Podziękowania: 0
Ogrzewanie powietrzem, to brzmi trochę śmiesznie i nie wyjaśnia całości tego jak działa ten układ. W każdym razie ja temat mam rozpoznany i mnie tego typu nowinki nie przekonują. Szczególnie że ich montaż jest drogi. U siebie ma kocioł kondensacyjny - https://bongioanni.pl/play/ i jest to ogrzewanie jak dla mnie idealne. Bezpieczne, ekologiczne, tanie i maksymalnie wygodne. Sam kocioł zaś jest wysokiej jakości, wydajny, niewielkich rozmiarów i cicho chodzi.

Zgłoś nadużycie #3 16 czerwca 2019, 23:59

aszka avatar Posty: 180 Podziękowania: 0
Wiadomo, że za czym się wybierze ogrzewanie, to warto sobie doczytać, które będzie najlepsze lub poradzić się fachowców. Nie chodzi tylko o cenę, ale również o funkcjonalny aspekt. Jeśli zdecydujecie się na ogrzewanie elektryczne, to na pewno tutaj https://econovli.pl warto sobie zerknąć. Mają wiele praktycznych rozwiązań.

Zgłoś nadużycie #4 1 sierpnia 2019, 15:09

monikabert90 avatar Posty: 136 Podziękowania: 0
A czy ktoś z Was używa może w domu kotła gazowego, na przykład takiego, jak na stronie https://remont.biz.pl/piec-kociol-gazowy-de-dietrich-i-baxi/. Czytałam, że jest to rozwiązanie ekologiczne i energooszczędne, więc może warto byłoby się nad czymś takim zastanowić? Jak sądzicie?