Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

ogrzewanie domu

Zgłoś nadużycie #11 30 grudnia 2019, 18:59

mamina avatar Posty: 286 Podziękowania: 0
Ogrzewanie podłogowe jest również korzystne dla alergików, ponieważ ograniczony jest ruch powietrza, który unosi kurz. Pod kątem ekonomicznym ogrzewanie podłogowe pozwala znacząco ograniczyć temperaturę zasilania instalacji, więc doskonale współpracuje z gazowym kotłem kondensacyjnym lub pompą ciepła. Zerknijcie na ofertę https://home.uponor.pl/ - myślę, że zainteresuje was rownie mocno, jak mnie.

Zgłoś nadużycie #12 11 stycznia 2020, 20:50

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Ze swojej strony mogę polecić Wam rozważenie opcji jaką jest pompa ciepła. To wyjątkowe rozwiązanie, które świetnie się sprawdzi w większości gospodarstw domowych, ale nie tylko. Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów to polecam zajrzeć na stronę: https://www.hewalex.pl/oferta/pompy-ciepla-pcwu-dla-cwu/ to oferta firmy, z której usług ja miałem okazję korzystać właśnie w zakresie instalacji pompy ciepła oraz jej zakupu. Świetnie znają się na rzeczy, więc możecie liczyć na pełen profesjonalizm i wysoką jakość usług.

Zgłoś nadużycie #13 26 stycznia 2020, 22:09

alok565 avatar Posty: 217 Podziękowania: 0
Słuchajcie, a czy ktoś z was zastanawiał się nad tym aby zainwestować w takie ogrzewanie jak kotły węglowe 5 klasy? Z tego co czytam o tych kotłach to są one na prawdę dobre. Sprawność cieplna na poziomie 89%, dużo mniej zanieczyszczeń uwalnianych do atmosfery, to na prawdę świetne parametry, które moim zdaniem powinny zainteresować każdego

Zgłoś nadużycie #14 27 lutego 2020, 15:17

neska avatar Posty: 145 Podziękowania: 0
Jak wiele jest domów i mieszkań, które wzięły na rozwiązanie takie maty grzejne https://econovli.pl/content/13-elektryczne-ogrzewanie-podlogowe-elektryczne-maty... ? Ja zastanawiam się czy jest to rzeczywiście tak mocno wydajne, czy maty ładnie grzeją i czy ciepło się utrzymuje?

Zgłoś nadużycie #15 2 czerwca 2020, 15:57

martak avatar Posty: 392 Podziękowania: 0
Ja ogrzewam ekogroszkiem i jestem bardzo zadowolona z tego rozwiązania. Tego typu piec to był bardzo dobry wybór. Natomiast sam ekogroszek zamawiam ze strony https://ekogroszek-patriot.pl/ i szczerze polecam to rozwiązanie.

Zgłoś nadużycie #16 23 października 2020, 7:31

Kirssteen avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Sporo osób decyduje się na gaz, według mnie nie jest to zła opcja, na pewno bardzo wygodna. Jednak zdecydowałam się na coś innego, na bardziej ekologiczne rozwiązanie - na pompę ciepła. Można tu wyróżnić dwie - gruntową i powietrzną, wybrałam tańszą opcję - powietrzną. Jak na razie się super sprawdza, bardzo mi pomogła firma Erco Łódź w tej kwestii, właściwie to wszystkim się dla mnie zajęli. Zajmują się też klimatyzacją, rekuperacją.