Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Ogrzewanie domu

Zgłoś nadużycie #1 29 stycznia 2017, 19:06

Hyra avatar Posty: 275 Podziękowania: 0
To na pewno nie będzie łatwa decyzja. Jest bardzo wiele materiałow i trudno podjąć decyzjie.Dlatego też szukałam informacji na takich blogach jak ten http://www.mgprojekt.com.pl/blog/ , tam dość często pojawiają sie nowe artykuły, które mogą wiele wnieść,

Zgłoś nadużycie #2 3 kwietnia 2017, 10:23

Goga avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Teraz jest spory wybór, jeśli chodzi o sposoby na ogrzewanie domu. Wg mnie najbardziej ekologicznym i opłacalnym jest ogrzewanie gazem. Też dobrym pomysłem jest ogrzewanie domu pompą ciepła typu powietrze-woda https://www.immergas.pl/Produkty,2311/POWIETRZE_WODA . Najlepiej skontaktować się z firmą i dopytać o szczegóły.

Zgłoś nadużycie #3 6 kwietnia 2017, 10:13

Jo_Ni avatar Posty: 13 Podziękowania: 0
Ja natomiast słyszałam, że istnieje coś takiego jak dofinansowanie (?) do wymiany pieca czy ogrzewania... Ciekawe kto z tego może korzystać, bo gdyby istniała taka możliwość warto byłoby się zdecydować.

Zgłoś nadużycie #4 6 kwietnia 2017, 15:21

kakao avatar Posty: 10 Podziękowania: 0
tak, ale podobno funkcjonuje to nie we wszystkich miastach.

Zgłoś nadużycie #5 6 kwietnia 2017, 15:31

Grzmot avatar Posty: 52 Podziękowania: 0
Macie rację. Jeżeli temat Was interesuje, zapytajcie na http://machaczka.pl/uslugi/dofinansowanie-do-wymiany-pieca/ - myślę, że warto :)

Zgłoś nadużycie #6 30 maja 2017, 10:45

Thefa avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
Wg mnie najtańszym sposobem na ogrzanie domu są kotły żeliwne z podajnikiem. Zakup i montaż instalacji wcale nie jest tak drogi jak się niektórym wydaje, na pewno wypada korzystniej niż pompy ciepła czy panele słoneczne. Po za tym koszty eksploatacji są niewielkie. Podajnik dodatkowo daje nam przysłowiowy święty spokój, raz zasypiemy i nie musimy się o nic martwić, bo komputer steruje pracą pieca. Tego na blogach wam nie powiedzą :)