Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Ogrzewanie domu

Zgłoś nadużycie #21 30 kwietnia 2018, 20:59

emilka8767 avatar Posty: 370 Podziękowania: 0
Hej! Chciałabym się zdecydować na rekuperację, ale nie wiem dokładnie, na czym to polega. Może jesteście mi w stanie dokładnie wszystko opowiedzieć? Bo ja na razie wzoruję się informacjami dostępnymi na stronie http://www.bartoszwentylacja.com.pl/oferta/rozwiazania-dla-domu licząc, że znajdę na to jakieś dobry sposób.

Zgłoś nadużycie #22 26 maja 2018, 10:25

emilka8767 avatar Posty: 370 Podziękowania: 0
A słyszeliście już o czymś takim jak ogrzewanie Feelco? Dla nas to nowy temat i wyczytaliśmy o tym na stronie http://polski-komfort.pl/ogrzewanie-feelco/ Wydaje nam się to dość ciekawą możliwością, ale też zastanawiamy się, jak dokładnie działa to w praktyce. Może macie więcej informacji od nas?

Zgłoś nadużycie #23 29 maja 2018, 8:04

Malina78 avatar Posty: 56 Podziękowania: 0
Ja jestem fanką ogrzewania za pomocą kominka. Dobrze dobrany kominek potrafi bardzo efektywnie ogrzewać pomieszczenia, a jego wygląd uatrakcyjnia pomieszczenie, w którym się znajduje. Swój kominek nabyłam w Galerii Kominków – to sieć salonów kominkowych, gdzie zakupić można wkłady kominkowe, obudowy, piece wolnostojące oraz wiele akcesoriów. Według mnie sklep godny polecenia, bo kominek sprawuje się doskonale.

Zgłoś nadużycie #24 5 czerwca 2018, 8:56

Grabixx avatar Posty: 61 Podziękowania: 1
Ja bym postawił na pompy ciepła, warto sprawdzić tutaj http://www.suwiterm.com.pl/ . Firma oferuje swoje usługi na terenie Kolbuszowej jak i Tarnobrzega. Jedno z lepszych wyjść jeśli chodzi o ogrzewanie domu :)

Zgłoś nadużycie #25 5 czerwca 2018, 10:43

adamres avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
bardzo przydatne info

Zgłoś nadużycie #26 4 lipca 2018, 10:56

martak avatar Posty: 403 Podziękowania: 0
Bardzo dobrą opcją jest ogrzewanie gazowe. Wiele na ten temat czytałam i ogrzewanie gazowe w porównaniu z innymi daje naprawdę dobre efekty. Korzyści są następujące: ekologiczne paliwo, bezobsługowa instalacja, ceny niższe niż w przypadku pelletu czy węgla. Z resztą z tym ostatnim zapoznajcie się sami na stronie LPG Direct: http://lpgdirect.pl/ .

Zgłoś nadużycie #27 6 lipca 2018, 18:19

mpire avatar Posty: 485 Podziękowania: 1
Najrozsądniej (według mnie) jest zdecydować się na montaż ogrzewania gazowego. Wymaga to co prawda zakupu zbiornika na gaz, który dostępny jest między innymi w ofercie http://www.eko-gaz.pl/zbiorniki_na_gaz_.php ale w czymś ten gaz trzeba trzymać, prawda? Tym bardziej, że zbiorniki na gaz są przystosowane do przechowywania gazu w formie płynnej.

Zgłoś nadużycie #28 9 lipca 2018, 11:37

Sylvia avatar Posty: 24 Podziękowania: 0
My w swoim domu postawiliśmy na zupełnie inne ogrzewanie. Mamy panele elektryczne na podczerwień od Eco Partner. Działa to bardzo wydajnie. Wydawałoby się, że ogrzewanie elektryczne jest drogie, ale to działa całkiem dobrze. Koszt inwestycji jest na bardzo korzystnym poziomie, a koszty eksploatacji też jakoś wysokie nie są. My jesteśmy zadowoleni. A samo sterowanie jest na takim poziomie, że żaden inny system tego nie zapewni ;)

Zgłoś nadużycie #29 11 lipca 2018, 15:14

animala avatar Posty: 181 Podziękowania: 0
A wiecie, jak odpowietrzyć kaloryfer? To ważne, aby ogrzewanie dobrze działało... Jeśli nie macie pojęcia, jak się za to zabrać, to zerknijcie do poradnika: https://dekoratordomu.pl/jak-odpowietrzyc-grzejnik-skuteczne-odpowietrzanie-kalo... . Znajdziecie w nim wszystkie niezbędne informacje. Dzięki temu nie popełnicie żadnego błędu.

Zgłoś nadużycie #30 12 lipca 2018, 13:43

lucek avatar Posty: 75 Podziękowania: 0
Od siebie mogę dodać, że ogromny wpływ na bezawaryjne ogrzewanie domu ma dobry stan techniczny naszego kotła grzewczego. W tym celu dobrze jest od czasu do czasu profilaktycznie zamówić przegląd kotła. Tutaj macie artykuł na ten temat http://in-serwis.pl/serwis-buderus-korzysci-z-korzystania-z-uslug-autoryzowanych...