Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Ogrzewanie domu

Zgłoś nadużycie #61 23 października 2019, 12:09

wysimirski avatar Posty: 109 Podziękowania: 0
A czy ktoś z Was zainwestował w pompę ciepła? Tutaj http://centrum-serwisowe.com.pl/pompy-ciepla-szczecin/ możecie zapoznać się z ofertą firmy która oferuje dobór, montaż i ewentualny serwis pomp ciepła w Szczecinie. To dobra inwestycja w przyszłość.

Zgłoś nadużycie #62 31 października 2019, 16:08

tbogo tbogo awatar Posty: 22 Podziękowania: 0
Teraz korzysta się z takich grzałek https://sinkoplex.pl/produkty/5/grzalki-rurkowe . Ostatnio dyskutowałem o tym ze znajomym i stwierdziliśmy, że nie ma lepszego rozwiązania. I to nie tylko do domu. Jest bardzo wydajne i mocne jednocześnie. Można skutecznie dogrzewać sporą powierzchnię.

Zgłoś nadużycie #63 2 listopada 2019, 10:55

ariana avatar Posty: 472 Podziękowania: 0
Wiele osób obecnie decyduje się na ogrzewanie podłogowe. To rozwiązanie ma bardzo wiele zalet. Poczytajcie sobie o takiej opcji jak ogrzewanie podłogowe BiuroSerwis Warszawa: https://hydraulik-warszawa.pl/ogrzewanie-podlogowe/ .

Zgłoś nadużycie #64 22 listopada 2019, 20:24

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Świetnym sposobem na ogrzewanie jest gaz LNG - mówię z własnego doświadczenia ;) Przez bardzo długi korzystałam z ogrzewania gazowego, ale nie wszyscy w bloku byli zadowoleni, bo ponoć gaz był złej jakości i ktoś się tam kiedyś zatruł. Na szczęście niedawno zarządca naszego budynku zaproponował zmianę dostawcy na https://www.cryogas.pl/sprzedaz_i_dostawa_gazu_ziemnego , którzy mają najbezpieczniejszy gaz! :) Jest to LNG, czyli gaz dokładnie oczyszczony, lekki, bezbarwny, bezwonny, bezpieczny. A to sprawiło, że wszyscy się zgodzili. W końcu gaz szybko odparowuje, co zapewnia nam pełne bezpieczeństwo.

Zgłoś nadużycie #65 5 grudnia 2019, 18:22

karyt avatar Posty: 177 Podziękowania: 0
Ogrzewanie domu to temat rzeka. Każdy budujący dom się z tym tematem zmierzył i każdy zawsze robi jak uważa.
Jednak mimo swoich racji warto się orientować w tym co daje nam rynek.
A ja ostatnio sporo słyszę o tym zasobniku http://www.noel.pl/zasobnik-cwu/ myślę, że warto mu się bliżej przyjrzeć :)

Zgłoś nadużycie #66 13 grudnia 2019, 14:43

Majkaaa avatar Posty: 9 Podziękowania: 0
My mamy bufor grzane prądem i cenowo wychodzi nas całkiem przystępnie. Planujemy jeszcze zamontować fotowoltaikę więc rachunki, miejmy nadzieję, będą jeszcze korzystniejsze. A na wypadek dłuższej awarii mamy jeszcze w domu agregat kruzera, więc jesteśmy zabezpieczeni chyba z każdej możliwej strony ;)

Zgłoś nadużycie #67 20 grudnia 2019, 14:48

mati avatar Posty: 24 Podziękowania: 0
Jeśli szukasz to z własnego doświadczenia wiem, że pompa Evosta będzie idealna, sprawdzone urzadzenie jest ichutka i niezawodna. Dodatkowo zauważyłem również znaczną oszczędność energii. Dobry producent https://dabpumps.com.pl/

Zgłoś nadużycie #68 27 grudnia 2019, 18:12

Tasiul111 Tasiul111 awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
A nie myśleliście jeszcze o fotowoltaice? Z tego co wiem to tutaj http://ekoi.pl/ można coś takiego znaleźć. Jak dla mnie to świetna oferta. Mała inwestycja bardzo szybko się zwraca, a potem macie energię praktycznie za darmo. Dla mnie najlepsze możliwe rozwiązanie. Jeżeli nie wiecie na co się zdecydować to musicie tam zajrzeć.

Zgłoś nadużycie #69 9 stycznia 2020, 11:41

stye avatar Posty: 42 Podziękowania: 0
Ja u siebie sam montowałem instalacje grzewcze i muszę przyznać, że najlepiej i najtaniej wychodzi kupić ze sklepu HYDMAR https://hydmar.com.pl/. Mam stamtąd kocioł, grzejniki i wszystkie potrzebne części i polecam.

Zgłoś nadużycie #70 12 stycznia 2020, 14:30

AnitaT avatar Posty: 5 Podziękowania: 0
My grzejemy prądem i wychodzi nas całkiem korzystnie. Jedyne co to na wypadek awarii kupiliśmy agregat kruzera- wiadomo lepiej być zabezpieczonym. A sprzęt w razie czego dodatkowo pociągnie też kilka innych.