Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Ogrzewanie magazynu - czym?

Zgłoś nadużycie #11 25 lipca 2017, 13:36

Takor avatar Posty: 269 Podziękowania: 0
Ogrzewanie promiennikiem może okazać się bardzo dobrym pomysłem. Nie wiem jak duży masz magazyn i ile tych promiennikow bedziesz potrzebować ale tutaj https://sarmata.pl/promienniki-podczerwieni , masz ich bardzo duży wybór. Słyszałam , że rachunki wcale nie są wysokie przy korzystaniu a dają sporo ciepła

Zgłoś nadużycie #12 28 lipca 2017, 17:34

martak avatar Posty: 64 Podziękowania: 0
Może ekogroszkiem? Nie znam się na tym i nie wiem, czy do ogrzewania takich powierzchni też się sprawdzi (o tym poczytacie na stronie http://cieplododomu.pl/ ) ale wiem, że wielu moich znajomych grzeje ekogroszkiem w domach jednorodzinnych i są zadowoleni. Przede wszystkim dlatego, że to korzystne finansowo rozwiązanie.

Zgłoś nadużycie #13 12 grudnia 2017, 14:11

Takor avatar Posty: 269 Podziękowania: 0
Wybór odpowiedniego pieca do ogrzewania nie jest łatwy ale chyba najbardziej opłacalny teraz jest piec na ekogroszek. Jak już go kupisz to zastanawiasz się jak go ustawić, wtedy z pomocą przychodzi https://dobry-ekogroszek.pl/jak-ustawic-piec-na-ekogroszek/ . Sama po zakupie pieca czytałam wiele takich artykułow.