Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Ogrzewanie magazynu - czym?

Zgłoś nadużycie #21 30 września 2018, 13:12

monikabert90 avatar Posty: 137 Podziękowania: 0
A kto tak właściwie budował Wasze hale magazynowe? My właśnie szukamy wykonawcy do magazynu, który zamierzamy postawić jeszcze w tym roku. Całkiem ciekawa wydała nam się oferta na stronie http://depenbrock.pl/oferta/budownictwo-przemyslowe-i-budowa-hal. Jak sądzicie, warto z niej skorzystać? Czy ktoś z Was współpracował już może z firmą Depenbrock?

Zgłoś nadużycie #22 25 października 2018, 10:39

mosek avatar Posty: 209 Podziękowania: 0
Polecam kontakt ze specjalistami w dziedzinie różnych instalacji w budynkach - https://www.ensyco.pl/commissioning. Od nich uzyskasz fachowe rady dopasowane do twojej sytuacji, a dodatkowo są w stanie zmodernizować instalacje, jeżeli będzie taka potrzeba.

Zgłoś nadużycie #23 15 listopada 2018, 20:59

czarnalidia78 avatar Posty: 6 Podziękowania: 0
Moim zdaniem kwestia strat ciepła można ograniczyć stosując odpowiednie docieplenie. Warto też zamontować kurtyny paskowe na przejściach. Pomysłów jest wiele, a coraz częstszym rozwiązaniem są materiały powstające z tworzyw sztucznych. Jak zapewni dystrybutor https://plexikord.pl rozwiązania tego typu są trwałe i bardzo funkcjonalne.

Zgłoś nadużycie #24 8 grudnia 2018, 17:57

marushhka avatar Posty: 31 Podziękowania: 0
Jeżeli macie swoje magazyny to również powinniscie zainteresować się ofertą takich firm jak http://astonpartner.pl W Aston Partner możecie liczyć na kompleksowe usługi transportowe. Proponują oni transport wielkogabarytowy do takich krajów jak Szwajcaria czy Niemcy

Zgłoś nadużycie #25 27 grudnia 2018, 22:43

mpire avatar Posty: 485 Podziękowania: 1
Jeśli chciałbyś dodatkowo obniżyć koszty ogrzewania, proponowałbym zdecydować się na montaż wentylacji z rekuperacją. Na rynku nie brakuje firm, które zajmują się ich sprzedażą i montażem. Ze swojej strony jestem w stanie polecić firmę https://www.bartoszwentylacja.com.pl/oferta/automatyka/ z usług której miałem okazję skorzystać sam.

Zgłoś nadużycie #26 3 lutego 2019, 14:45

Fabiana avatar Posty: 140 Podziękowania: 0
Wybór opału do domu nie jest łatwym rozwiązaniem. My dość długo zastanawialiśmy się na jaki rodzaj opału się zdecydować. Mnie zainteresował pellet. udało mi się tutaj https://pelletem.pl/ , znaleźć wiele potrzebnych informacji. Warto zerknąć tam przed zakupem.

Zgłoś nadużycie #27 12 lutego 2019, 15:30

lucek avatar Posty: 75 Podziękowania: 0
Można ogrzewać pomieszczenia na prawde na bardzo wiele sposobów. Zależeć będzie to przede wszystkim od wyboru właściwego paliwa. W razie wątpliwości na pewno warto popytać w firmach hydraulicznych. Ja od siebie mogę wam polecić na przykład pellet dębowy https://dobrybrykiet.pl/warszawa/pellet/

Zgłoś nadużycie #28 28 lutego 2019, 18:39

kropa avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
Trzeba jeszcze zadbać, aby straty ciepła były jak najniższe i tutaj przychodzi rozwiązanie od Kingspan mianowicie ich system płyt warstwowych. Składa się z m.in rdzenia QuadCore, który charakteryzuje się niezwykłymi parametrami - przykład z rdzeniem QuadCore wystarczy tylko 9 cm grubości płyty, gdzie np. dla płyty z wełną mineralną potrzebujemy dwa razy więcej materiału izolacyjnego, aby uzyskać tę samą wartość U. Różnica jest? Jest

Zgłoś nadużycie #29 27 marca 2019, 10:56

Artetas avatar Posty: 100 Podziękowania: 0
Jak dla mnie jednym z ciekawszych rozwiązań ogrzewania dla biznesu o jakim słyszałam w ostatnim czasie jest opcja od firmy Fortum. Na stronce https://www.fortum.pl/dla-kliena-biznesowego/cieplo-i-chlod/uslugi-dodatkowe/for... doczytacie o świetnym pakiecie, który zapewni zoptymalizowanie ogrzewania i pełną automatykę w dostosowywaniu ciepła we Wrocławiu, Częstochowie i kilku innych miastach w Polsce. Nie jest to robione na podstawie wyłącznie temperatury zewnętrznej, a bazuje na aż 11 zmiennych.

Zgłoś nadużycie #30 30 marca 2019, 15:11

koranna avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
11 zmiennych? czyli?