Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Ogrzewanie magazynu - czym?

Zgłoś nadużycie #31 16 kwietnia 2019, 16:22

Mrlenas avatar Posty: 10 Podziękowania: 0
Z takich niezbędnych rzeczy w magazynie to również powinniście zajrzeć na stronkę http://futurelogistics.pl Ja tam znalazłam bardzo praktyczne regały magazynowe, które niewątpliwie w każdym magazynie muszą się znaleźć. Również możecie tam liczyć na usługi projektowe i wiele innych rzeczy związanych z magazynami.

Zgłoś nadużycie #32 27 maja 2019, 21:33

carolka avatar Posty: 201 Podziękowania: 0
My mamy ogrzewanie punktowe w magazynach, bardzo dobrze się sprawdza. A co powiecie o filtrach świecowych? Trafiłam na http://www.zdpwa.com.pl/filtry-swiecowe-do-redukcji-weglowodorow-(lzo)-z-powietrza.html i myślę o zamontowaniu ich w magazynach i na hali produkcyjnej, którą budujemy.

Zgłoś nadużycie #33 25 czerwca 2019, 22:47

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Z takimi rzeczami trzeba uważać i stale monitorować wentylacje! My w magazynie ostatnio mieliśmy jakiś problem z pomiarem przepływu powietrza w wentylacji... Wyskakiwały nam jakieś dziwne wyniki, ewidentnie zepsuł nam się miernik. A ten wynik jest bardzo ważny dla funkcjonowania magazynu! Na szczęście dzięki ofercie z https://www.test-therm.pl/katalog-produktow/pomiary-w-wentylacji/rurki-prandtla/... udało nam się niezwykle precyzyjnie odczytać pomiar i teraz znamy już wszystkie znane parametry :)

Zgłoś nadużycie #34 26 czerwca 2019, 16:32

franksa avatar Posty: 160 Podziękowania: 0
Tymi kwestiami jeszcze się nie interesowałam, a jak widać trzeba będzie, bo nie mam kompletnie jeszcze pojęcia, na jakie ogrzewanie mam postawić. Jak na razie załatwiam takie ważniejsze rzeczy. Dla mnie najważniejsze są meble magazynowe i maszyny takie jak wózki widłowe. Co do tych to znajoma już polecała mi firmę Gizo https://gizo.pl/ Na ich stronie znajdziecie całą ofertę na różnego rodzaju maszyny, także i na wynajem.

Zgłoś nadużycie #35 26 czerwca 2019, 16:32

franksa avatar Posty: 160 Podziękowania: 0
Tymi kwestiami jeszcze się nie interesowałam, a jak widać trzeba będzie, bo nie mam kompletnie jeszcze pojęcia, na jakie ogrzewanie mam postawić. Jak na razie załatwiam takie ważniejsze rzeczy. Dla mnie najważniejsze są meble magazynowe i maszyny takie jak wózki widłowe. Co do tych to znajoma już polecała mi firmę Gizo https://gizo.pl/ Na ich stronie znajdziecie całą ofertę na różnego rodzaju maszyny, także i na wynajem.

Zgłoś nadużycie #36 4 lipca 2019, 16:12

martak avatar Posty: 403 Podziękowania: 0
Pamiętajcie o tym, aby przed rozpoczęciem korzystania zrobić wszystkie niezbędne pomiary elektryczne. Na stronie http://pomiary-szczecin.pl/ znajdziecie ofertę firmy, która się w tym specjalizuje. Warto sobie o tym poczytać.

Zgłoś nadużycie #37 25 września 2019, 11:28

ariana avatar Posty: 440 Podziękowania: 0
Myślę, że sprawdził by się ekogroszek. To efektywne paliwo. https://ekogroszek-patriot.pl jest wysokokaloryczny, po spaleniu pozostaje niewiele popiołu,a najwygodniej było by zainstalować kocioł z podajnikiem choć ekogroszek można stosować w różnego typu kotłach.

Zgłoś nadużycie #38 17 lutego 2020, 10:37

Romet avatar Posty: 13 Podziękowania: 0
Z ogrzewaniem nie pomogę, ale gdyby ktoś decydował się na halę produkcyjną lub magazyn, to koniecznie sprawdźcie firmę https://www.mdprojekt.pl/ robią najlepsze posadzki przemysłowe! Szybko i terminowo realizują zlecenie. Do tego pomogli mi wybrać najkorzystniejszą i najbardziej funkcjonalną opcję. Ja mam posadzkę żywiczną, jest bardzo odporna na zarysowania i wszelkie uszkodzenia, łatwa w utrzymaniu czystości, odporna na wysokie temperatury. Do tego bardzo komfortowo się ją użytkuje, jest "ciepła" i "miękka". Bardzo polecam tę firmę!

Zgłoś nadużycie #39 18 lutego 2020, 10:14

Daro22 avatar Posty: 14 Podziękowania: 0
U mnie doskonale sprawdza się nagrzewnica elektryczna AIRPULS 4 z www.tom-el.com.pl więc bardzo polecam ci ten sklep. Konkretna obsługa, która pomogła mi wybrać najkorzystniejszą opcję do mojej hali. Nagrzewnica działa bez zarzutu już od wielu lat, sprzęt jest wydajny, ciepło w hali utrzymuje się równomiernie na całej powierzchni. Bardzo łatwo się ja obsługuje, można regulować moc i dostosować ogrzewanie do swoich potrzeb. Termostat pozwala na precyzyjne utrzymywanie temperatury więc zawsze w pełni masz kontrolę nad temperaturą w hali.

Zgłoś nadużycie #40 19 lutego 2020, 16:16

kropa avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
Ogrzewanie jedna rzecz, straty ciepła druga rzecz - zwróćcie też uwagę właśnie na współczynnik przenikania ciepła budynku, bo od niego będzie zależeć jak będą duże straty ciepła. Najlepszym izolatorem do budynków przemysłowych na tę chwilę są zdecydowanie płyty warstwowe, na http://zbudujtoznami.pl/ są dostępne z rdzeniem IPL oraz PIR - oba świetnie się sprawdzają pod względem parametrów termoizolacyjnych i odporności na ogień oraz warunki atmosferyczne