Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Ogrzewanie

Zgłoś nadużycie #1 11 lipca 2019, 13:42

abmer22 avatar Posty: 40 Podziękowania: 0
Nasza firma oferuje solidne usługi z branży instalacji grzewczych. Działamy na terenie Podkarpacia. Nasza oferta obejmuje:

Pompy ciepła
Instalacje grzewcze
Rekuperacja
Fotowoltaika
Klimatyzacja

więcej na stronie: https://www.energo-instalacje.pl/

Zgłoś nadużycie #2 19 lipca 2019, 13:57

Artetas avatar Posty: 100 Podziękowania: 0
Jeżeli z kolei będziecie szukali takich usług na terenie Łodzi i okolic to powinniście zapoznać się z ofertą od firmy http://erco-lodz.pl/wentylacje/ Swoje usługi, rozwiązania instalacyjne, oferują zarówno do domów jednorodzinnych jak i dla obiektów firmowych. Znajdziecie wśród ich propozycji między innymi wentylacje mechaniczną, pompy ciepła, a także i klimatyzacje. Ja zamierzam na pewno postawić u siebie na rekuperacje, sporo osób mi to poleca. Co do innych rozwiązań to jeszcze się zastanawiam.

Zgłoś nadużycie #3 15 października 2019, 19:15

wowin avatar Posty: 171 Podziękowania: 0
Dobra firma w tym zakresie - projektowania, produkcji i instalowania elektrycznych podgrzewaczy wody, wymienników ciepła to Biawar https://www.biawar.com.pl/produkty/ z Białegostoku. Zajmują się też obsługą gwarancyjną i sprzedażą pomp ciepła. Firma bardzo solidna, będziecie z ich oferty i obsługi zadowoleni.

Zgłoś nadużycie #4 24 października 2019, 20:31

misia avatar Posty: 98 Podziękowania: 1
Znakomicie sprawdzający się w domach jednorodzinnych system grzewczy w postaci paneli na podczerwień oferuje Eco Partner https://www.najtanszeogrzewanie.pl/onas.php Jest to polska firma zajmująca się produkcją jak i montażem z Rokietnicy dla których jakość i solidność wykonania jest priorytetem.

Zgłoś nadużycie #5 14 lutego 2020, 13:59

Aligru avatar Posty: 19 Podziękowania: 0
Do domu jednorodzinnego dobrze sprawdzi się pompa ciepła. Mam i polecam bardzo takie rozwiązanie. 100% EKO, pełna wygoda, zero jakiegoś dymu. Naprawdę, ekstra sprawa. Jak chcesz konkrety, to zgłoś się tutaj: https://www.soltherm.pl/pompy-ciepla-wroclaw/