Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

operacje plastyczne

Zgłoś nadużycie #91 26 marca 2020, 16:33

skay avatar Posty: 125 Podziękowania: 0
Ja też mam za sobą operację plastyczną powiększenia biustu - polecam wszystkim zmagającym się z kompleksem zbyt małych piersi :) Ważne jest to by wybrać odpowiedniego lekarza i dobre implanty - tu szczególnie polecam Mentory :)

Zgłoś nadużycie #92 8 kwietnia 2020, 16:10

mpire avatar Posty: 485 Podziękowania: 1
A czy wiecie czym wspomagają się chirurdzy plastyczni w takich operacjach? Sprzętem takim jak tutaj https://shar-pol.pl/produkty/urzadzenia-i-sprzet-do-chirurgii/ czyli laserami i innym tego typu sprzętem. Ważne jest toi jaki wybiorą, od tego zależy jaki będzie efekt końcowy i czy pacjent będzie zadowolony.

Zgłoś nadużycie #93 15 kwietnia 2020, 9:56

biok avatar Posty: 102 Podziękowania: 1
Ja przeszłam operację powiększenia piersi u dr Knakiewicza, który ma swoja klinikę Knack Clinic we Wrocławiu. Operacja przebiegła pomyślnie, teram man piękny i pełny biust, o którym marzyłam całe życie. Ja jestem zadowolona i mój mąż również :) . Po urodzeniu trójki dzieci i ich wykarmieniu piersi były straszne, wyciągnięte i nieatrakcyjne, a teraz są dokładnie takie jakie były w mojej młodości, polecam, lekarz się spisał.

Zgłoś nadużycie #94 20 kwietnia 2020, 14:21

bate avatar Posty: 15 Podziękowania: 0
Ja miałam korektę uszu u dr Łatkowskiego w klinice w Polanicy-Zdroju i tam "naprawili" mi moje okropnie odstające uszy, teraz ładnie przylegają do głowy, są dokładnie takie jak chciałam. Przede wszystkim dlatego nie jestem przeciwna operacjom plastycznym, bo one potrafią bardzo pomóc, tylko ważne, żeby wybrać świetnego chirurga i być pewnym swojej decyzji.

Zgłoś nadużycie #95 30 czerwca 2020, 13:15

Pokrzywa avatar Posty: 217 Podziękowania: 0
Redukcja piersi, to jest to czym byłabym zainteresowana https://timeless.com.pl/ . Przez duży biust tylko się nabawiłam zwyrodnienia kręgosłupa. Tak naprawdę nigdy nie chciałam mieć tak dużego biustu. Z tego co wyczytałam na stronie, to jednego dnia jest zabieg, a drugiego już wraca do domu.

Zgłoś nadużycie #96 Dzisiaj, 19:09

emilka8767 avatar Posty: 370 Podziękowania: 0
Operacje plastyczne to według mnie nie jest dobre rozwiązanie. Niosą ze sobą spore ryzyko i nie zawsze efekt jest zadowalający a przy tym koszt takiej operacji jest naprawdę wysoki. Moim zdaniem lepiej jest zdecydować się na mniej inwazyjne metody upiększania i tym samym bardziej naturalne. Na stronie: https://qcl.pl/zabiegi jest oferta zabiegów od świetnej kliniki. Przyjmują w niej sami dobrzy specjaliści, więc na pewno doskonale się Tobą tutaj zajmą, a efekt Ciebie zachwyci. Właśnie dlatego polecam.