Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

operacje plastyczne

Zgłoś nadużycie #11 26 lutego 2016, 21:24

martusiann avatar Posty: 169 Podziękowania: 0
Jedyne co toleruje, to zabiegi medycyny estetycznej. W gabinecie dr Sobańskiej na Paderewskiego w Kielcach wybór jest spory. Sama zastanawiam się nad modelowaniem ust kwasem hialuronowym http://dermatologkielce.com.pl/kwas-hialuronowy/ . Trochę się obawiam, bo to by była jedna z większych inwazji, ale opinie o gabinecie są dobre, sprzęt i materiał dobrych marek i doświadczenie personelu spore, więc zaryzykuję :)

Zgłoś nadużycie #12 5 kwietnia 2016, 13:48

ananasek avatar Posty: 55 Podziękowania: 0
Nie jestem za operacjami plastycznymi i sama nigdy bym się na to nie zdecydowała. Naturalna pielęgnacja, jest dla mnie istotniejsza, nie muszę wyglądać jak modelka z okładek.

Zgłoś nadużycie #13 8 lipca 2016, 11:53

Laura_600 avatar Posty: 104 Podziękowania: 1
A ja tam nie mam nic przeciwko operacjom plastycznym. Jeśli ktoś ma bardzo duże kompleksy z powodu swojego wyglądu i taka operacja poprawiłaby mu samoocenę to dlaczego ma sobie jej nie zrobić? Lepiej będzie mu się żyło

Zgłoś nadużycie #14 11 lipca 2016, 15:32

misiek34 avatar Posty: 275 Podziękowania: 1
Ja też nie mam nic przeciwko takim operacjom.

Zgłoś nadużycie #15 26 sierpnia 2016, 7:53

Asiczek avatar Posty: 470 Podziękowania: 2
Teraz coraz więcej Polek decyduje się na operacje plastyczne, głównie wybierają powiększanie piersi: http://drolender.pl/zabiegi/powiekszanie-piersi/ . Bardzo ważne jest, aby dobrze wybrać klinikę, w której przeprowadzony będzie zabieg. Tak naprawdę efekt przeprowadzonej operacji zależy od doświadczenie chirurga i użytego sprzętu oraz materiałów. Wszystko musi być na najwyższym poziomie.

Zgłoś nadużycie #16 24 listopada 2016, 12:48

Agacik avatar Posty: 163 Podziękowania: 0
Raczej chyba nie zdecydowałabym się na tego typu operację, mimo iż mój biust jest mały.

Zgłoś nadużycie #17 27 grudnia 2016, 7:21

anna101 avatar Posty: 27 Podziękowania: 2
W Brazylii kobiety powiększają piersi dużo częściej i tam lekarze mają doświadczenie :) . Jak się facetowi nie podobają moje piersi to niech sobie inna dziewczynę znajdzie bo ja dla niego nie będę się kroić.

Zgłoś nadużycie #18 16 stycznia 2017, 19:43

miko300 avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Nie mam nic przeciwko operacjom w granicach rozsądku

Zgłoś nadużycie #19 6 marca 2017, 18:25

Nina26 avatar Posty: 5 Podziękowania: 0
W dzisiejszych czasach z pojęciem "operacja plastyczna" wiąże się dużo zabiegów, nie tylko powiększanie piersi. Nie wiem, czy zauważyłyście, ale na rynku polskim coraz więcej powstaje salonów urody, klinik piękna, które pomagają pozbyć się rzeczy, które nas często załamują i zabierają nam pewności siebie. Ja się ostatnio poddałam zabiegowi Profractional Therapy w salonie Holistic Clinic w Krakowie - http://holisticclinic-krakow.pl/zabiegi/laseroterapia/sciton-profractional-thera.... Jest to zabieg poprawiający ogólną kondycję skóry. Zdecydowałam się na niego z powodu moich rozległych blizn i muszę przyznać, że nie żałuję. Efekty widoczne są praktycznie od razu po zabiegu. Jestem miło zaskoczona.

Zgłoś nadużycie #20 18 marca 2017, 21:04

Ramoneska avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Moim zdaniem nie ma nic złego w zabiegach medycyny estetycznej jeśli wykonywane są w granicach rozsądku. Ja się zastanawiam nad zabiegiem z zakresu ginekologii plastycznej. Po porodznie niestety nie zbyt dobrze wszysko mi się zagoiło i czuję spory dyskomfort. Taki zabieg można wykonać w klinice http://krajowy.biz/firma,dream-medpl . Maja duże doświadczenie między innymi w laserowej rewitalizacji pochwy.