Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

operacje plastyczne

Zgłoś nadużycie #21 23 marca 2017, 12:36

albrecht98 avatar Posty: 95 Podziękowania: 0
ananasek napisał(a):
Nie jestem za operacjami plastycznymi i sama nigdy bym się na to nie zdecydowała. Naturalna pielęgnacja, jest dla mnie istotniejsza, nie muszę wyglądać jak modelka z okładek.

Też tak uważam. Aczkolwiek na niektóre zabiegi wybrałabym się chętnie. Zwłaszcza jak doczytuję o nich na http://www.innaklinika.pl/mikrodermabrazja-diamentowa/ lub podobnych stronach to wcale nie wydają mi się takie straszne.

Zgłoś nadużycie #22 9 lipca 2017, 23:19

skay avatar Posty: 16 Podziękowania: 0
Jeśli z tego ma się kompleksy to nie ma na co czekać.Trzeba umówić się na wizytę do dobrej kliniki . Moim zdaniem ta jest godna polecenia https://www.tourmedica.pl/kliniki/operacje-plastyczne-nosa/ .

Zgłoś nadużycie #23 3 sierpnia 2017, 21:54

Olga2 avatar Posty: 54 Podziękowania: 0
Ja bym się chyba bała poddać operacji plastycznej. Ale czytałam o redukcja zmarszczek, blizn, rozstępów przez zastosowanie zastosowań Harmony XL Pro. Takie zabiegi robią w https://plusmed.info.pl/skora-mlodsza-godzine/. Jestem ciekawa, czy to naprawdę tak bezpieczne skuteczne? Robiłyście coś takiego?

Zgłoś nadużycie #24 13 września 2017, 11:55

Fryttka avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Moja koleżanka robiła kilka operacji, ostatnia to chyba była korekta nosa (zdaje się, że tu: http://krajmed.pl ), wygląda lepiej i nic jej nie dolega, chociaż nie wiem jak tam za będzie za X lat hehe :)

Zgłoś nadużycie #25 13 października 2017, 10:41

lalanka avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Hmm.. jak to mówią- wszystko jest dla ludzi. Niestety źle wykonana operacja na przykład wyżej wspomnianego biustu, może skutkować niezagojonymi ranami, a później bliznami ciężkimi do usunięcia. http://wszystkoobliznach.pl/ Na tym portalu można znaleźć wiele przydatnych artykułów na ten temat.

Zgłoś nadużycie #26 23 października 2017, 16:46

Patrycja avatar Posty: 22 Podziękowania: 0
Ja wolałabym jednak mniej inwazyjne zabiegi. Słyszałam o zbaiegu Accent Prime, przeprowadzanym przez http://estivance.pl ,który jest zaawansowaną, wielozadaniową platformą zabiegową łączącą w sobie technologie fali radiowej i dwóch typów ultradźwięków.Technologia ta pozwala na niszczenie komórek tłuszczowych oraz ujędrnia skórę i zmniejsza objętość komórek tłuszczowych. To świetnie pozwala modelować sylwetkę, likwidować cellulit,blizny, czy rozstępy.