Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

operacje plastyczne

Zgłoś nadużycie #31 29 stycznia 2018, 20:11

klawisia avatar Posty: 17 Podziękowania: 0
ja nie uważam, żeby te operacje czy jakieś zabiegi to było coś złego. Jeśli kobieta chce coś w sobie poprawić to czemu nie? Ja sama jak szukałam pomocy jak poprawić sobie jakiś defekt w moim wyglądzie to weszłam na http://klinikamiracki.pl/encyklopedia/ i znalazłam jaki zabieg będzie najlepszy :)

Zgłoś nadużycie #32 20 lutego 2018, 10:59

serenada avatar Posty: 46 Podziękowania: 0
Ja uważam, że wszystko jest dla ludzi i jeśli jest możliwość poprawienia swojej urody chirurgicznie tudzież pozbycia się kompeksów, to dlaczego by nie wykorzystać takiego dobrodziejstwa medycyny? Najważniejsze to znaleźć odpowiedniego specjalistę, który zajmie się poprawianiem naszej urody. Świetne opinie ma klinika http://www.chirurgiaestetyczna.pl/ z siedzibą w Warszawie i Lublinie. Pracują u nich utytuowani chirurdzy plastyczni, ośrodek jest też nowocześnie wyposażony, w dobrej jakości sprzęty. Warto mieć taki namiar pod ręką.

Zgłoś nadużycie #33 Dzisiaj, 11:53

kariska avatar Posty: 6 Podziękowania: 0
wszystko jest dla ludzi, sama jakiś czas temu miałam zabieg natury estetycznej, z bliznami po walczylam za pomocą plastrów sutricon, wszystko ię ładniei wygoiło i blizn już nie widać trzeba ię naprawdę dobrze przyjrzeć