Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Oprogramowanie dla firmy

Zgłoś nadużycie #1 2 października 2019, 14:26

Asia3 avatar Posty: 9 Podziękowania: 0
Szukam jakieś oprogramowania dla mojej firmy, które usprawni pracę i pomoże przyspieszyć wszystkie procesy. Macie coś do polecenia?

Zgłoś nadużycie #2 2 października 2019, 16:06

Wika9 avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Sprawdźcie sobie może na stronie https://sente.pl/rozwiazania-i-uslugi/rozwoj-rozwiazan/ Taka platforma naprawdę ułatwi Wam prowadzenie firmy. W dzisiejszych czasach mamy dostęp do tak dużej ilość nowoczesnych i innowacyjnych rozwiąząń, więc szkodaby było z tego nie skorzystać.

Zgłoś nadużycie #3 24 stycznia 2020, 23:46

tracik avatar Posty: 158 Podziękowania: 0
Jeśli coś do poprawy jakości obsługi telefonicznej i nie tylko (można wszystkie kanały dostępu dla klientów usprawnić) to polecam platformę contact center od https://focustelecom.pl/focus-contact-center-4/ . W naszej firmie jakiś czas temu zdecydowaliśmy się na centralę wirtualną od nich. I po rozmowach wyszło, że z tej platformy jak najbardziej warto też skorzystać. Miłe zaskoczenie i ze strony pracowników i klientów. Cała firma działa o wiele sprawniej, poprawiły się wyniki sprzedaży do tego i komunikacja wewnątrz między pracownikami. Jeśli jeszcze nie korzystacie z takiej platformy to szczerze polecam. A koniecznie zachęcam do przetestowania wersji demo.

Zgłoś nadużycie #4 8 kwietnia 2020, 15:10

Szrutka avatar Posty: 221 Podziękowania: 0
Z pewnością warto zainteresować się takimi rozwiązaniami. Dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu będziecie mogli sprawnie zarządzać firmą, wprowadzicie wiele automatyzacji. Sprawdźcie sobie tu ofertę od http://retcon.pl Proponują tu systemy ERP i wiele innych rozwiązań IT dla biznesu

Zgłoś nadużycie #5 8 kwietnia 2020, 16:14

florencio.mertz florencio.mertz awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Dobre oprogramowanie to podstawa funkcjonowania większości firm.

Zgłoś nadużycie #6 24 kwietnia 2020, 20:10

makakk avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
To ja wam mogę doradzić bardzo fajny program do renderingu 3D, Lumion 10.3 https://lumion.pl/ Genialnie poprawi wam jakość wizualną projektów a do tego program jest szybki i bardzo intuicyjny, nie trzeba sie go długo uczyć. Spodoba wam się bardzo, ja jestem nim zachwycony, także ze względu na miłą cenę.

Zgłoś nadużycie #7 30 kwietnia 2020, 13:19

Miko avatar Posty: 52 Podziękowania: 0
Jasne, że te wszystkie programy są ważne, ułatwiają funkcjonowanie firmy,ale najważniejsze, jak dla mnie jest bezpieczeństwo. Głównie chodzi o bezpieczeństwo danych osobowych, do czego obliguje nas, właścicieli firm, odpowiednia ustawa. Firma musi posiadać dopasowane do swoich potrzeb odpowiednie systemy, które będą gwarantować bezpieczeństwo danych i będzie możliwa kontrola tego co się z nimi dzieje. Całość najlepiej zlecić firmie, która zajmuje się tą tematyką profesjonalnie, jak np. firma Centrum Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji - https://abi-info.pl/ . Prowadzi ją Jacek Lewandowski, który od lat zajmuje się szeroko rozumianym systemem bezpieczeństwa informacji, ma wykształcenie w tym kierunku oraz wieloletnie doświadczenie. Otrzymasz tam rzetelną pomoc jeśli chodzi o każdy aspekt bezpieczeństwa danych w twojej firmie.

Zgłoś nadużycie #8 30 kwietnia 2020, 13:59

wrobel wrobel awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Czy takie oprogramowania faktycznie przynoszą zamierzone skutki?

Zgłoś nadużycie #9 26 maja 2020, 9:14

wasky avatar Posty: 8 Podziękowania: 0
Do firmy z pewnością przyda się program do księgowości online. Nie musimy już zatrudniać księgowej i jesteśmy wstanie rozliczyć swoja firmę w kilka minut https://www.firmino.pl/ksiegowosc-online/