Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Oprogramowanie w firmie produkcyjnej?

Zgłoś nadużycie #1 27 lipca 2018, 8:56

Grzmot avatar Posty: 133 Podziękowania: 1
Musimy w najbliższym czasie zmienić nasze przestarzałe oprogramowanie. Rozglądamy się powoli nad nowym, ale de facto nie wiemy co wybrać. Może macie w tym temacie jakieś pomysły, którymi moglibyście się podzielić?

Zgłoś nadużycie #2 27 lipca 2018, 14:47

Lamelka avatar Posty: 137 Podziękowania: 1
U nas szefostwo to chyba postawi na tego typu systemy erp z Częstochowy. Już nam zdradzali, że zostanie to wprowadzone jakoś najdalej w przyszłym miesiącu. Dam znać jak się z tym pracuje :)

Zgłoś nadużycie #3 27 lipca 2018, 15:26

Elizabeth1976 avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Chyba skorzystamy z tego co napisał kolega wyżej.

Zgłoś nadużycie #4 25 sierpnia 2018, 16:20

monikabert90 avatar Posty: 137 Podziękowania: 0
Według mnie nie ma to większego znaczenia, w jakiej branży jest firma, ale profesjonalne oprogramowanie na pewno się przyda. Z czystym sumieniem mogę polecić system Workflow DMS oferowany przez Primesoft, z którego sami korzystamy. Jest to system do zarządzania dokumentami w firmie pozwalający zachować ład i porządek. Na stronie http://www.primesoft.pl/pl/zarzadzanie-dokumentami/system-DMS możecie sobie poczytać, na czym taki system dokładnie polega i jakie wynikają z niego korzyści dla firmy ;)

Zgłoś nadużycie #5 25 października 2018, 12:01

yerna avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Zobacz jeszcze na stronie https://www.connecto.pl/ masz systemy DMS oraz ERP, więc w wolnej chwili sobie zobacz jak to funkcjonuje i dlaczego warto :) Jest też opcja żeby umówić się na prezentację systemu - zarówno zdalną jak i w siedzibie firmy. I wtedy zobaczysz na żywo możliwości systemu.

Zgłoś nadużycie #6 29 stycznia 2019, 19:37

franksa avatar Posty: 160 Podziękowania: 0
Też sądze, że najlepiej sprawdzą się systemy ERP w tego typu firmach. Te można elastycznie dopasować do wymagań każdego przedsiębiorstwa. Systemy proponowane przez https://humansoft.pl to znaczna automatyzacja wielu procesów, a i także usprawnianie zarządzania całą firmą. Zainteresujcie się tego typu rozwiazaniami z dziedziny IT

Zgłoś nadużycie #7 18 lutego 2019, 6:00

bili avatar Posty: 140 Podziękowania: 0
W firmach produkcyjnych bardzo dużą rolę może też odgrywać odpowiednia automatyzacja produkcji. Automatyka przemysłowa to sektor oferujące dziś bardzo duże możliwości, a duży wybór różnych komponentów, między innymi specjalistycznych czujników można znaleźć na http://www.newtech.com.pl/produkty/czujniki-obecnosci-detekcji/czujniki-magnetyc...

Zgłoś nadużycie #8 28 lutego 2019, 9:31

yanki avatar Posty: 182 Podziękowania: 0
Z tego co zauważyłam, automatyka przemysłowa stała się co raz to bardziej zrozumiałym pojęciem i ja się wcale nie dziwię. Co do sprawdzonych ofert, to od siebie na pewno mogę polecić http://www.gigaom.pl/ - mają duży wybór i rozsądne ceny.

Zgłoś nadużycie #9 28 lutego 2019, 20:44

animala avatar Posty: 181 Podziękowania: 0
Dzisiaj to chyba podstawa. Nie istnieje jedno bez drugiego.

Zgłoś nadużycie #10 25 kwietnia 2019, 8:50

Szrutka avatar Posty: 222 Podziękowania: 0
Z pewnością warto w takie rozwiązania inwestować. Myślę też, że propozycja od https://inewi.pl/ powinna was zainteresować. W tym miejscu znajdziecie skuteczne i wygodne rozwiązanie jeżeli chodzi o zarządzanie czasem pracy w firmie. Będziecie prowadzić jego rejestr, ustalać grafiki, urlopy, delegacje