Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Oprogramowanie w firmie produkcyjnej?

Zgłoś nadużycie #11 29 sierpnia 2019, 0:50

mosek avatar Posty: 207 Podziękowania: 0
Ja szukam oprogramowania w firmie https://www.vebo.pl/ - mają tu bardzo duży wybór dobrych jakościowo programów. Dlatego jeżeli chcesz rozwinąć swoją firmę, to koniecznie zainteresuj się ofertą tego sklepu ;)

Zgłoś nadużycie #12 6 września 2019, 15:10

Ewciak78 avatar Posty: 123 Podziękowania: 0
Takie oprogramowane musi być bardzo przemyślane i profesjonalnie stworzone. W tej sytuacji warto postawić na usługi firmy, która specjalizuje się w przygotowywaniu oprogramowania specjalnie pod potrzeby danej działalności. Ja niedawno miałam okazję korzystać z tego typu usług. Znalazłam w sieci informacje na temat firmy Itmagination - https://pl.wikipedia.org/wiki/Itmagination i postawiłam na ich usługi. Mają bardzo innowacyjne podejście do biznesu. Uzyskałam wiele konkretnych porad i jestem z tej współpracy bardzo zadowolona.

Zgłoś nadużycie #13 18 stycznia 2020, 9:42

franksa avatar Posty: 160 Podziękowania: 0
Według mnie nie ma szans bez tego na sprawne prowadzenie firmy bez odpowiedniego oprogramowania. Jeżeli szukacie takiej pomocy to zerknijcie sobie na http://retcon.pl W tym miejscu doradzą wam co powinno najlepiej się sprawdzić jeżeli chodzi o rozwiązania IT dla biznesu.

Zgłoś nadużycie #14 21 lutego 2020, 20:22

kropa avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
Niewątpliwie automatyzacja procesów produkcyjnych jest w dzisiejszych czasach dużym ułatwieniem, gdyż pozwala ona na zwiększenie wydajności przy jednoczesnym obniżeniu kosztów produkcji. Oczywiście nad wszystkimi procesami musi czuwać specjalistyczne oprogramowanie, dlatego w tej kwestii polecam zwrócić się do http://www.teknomatik.pl . Specjaliści oferują kompleksowe rozwiązania jeśli chodzi o wszelkie kwestie związane z automatyką przemysłową

Zgłoś nadużycie #15 17 czerwca 2020, 14:53

Szrutka avatar Posty: 221 Podziękowania: 0
firma produkcyjna potrzebuje takich rozwiązań. Im więcej automatyzacji tym lepiej, dobrze, że interesujecie się takimi rozwiązaniami. Tu firma https://wirautomation.pl powinna na pewno też bardzo dobrze się sprawdzić. Zajmują się tu autmatyką przemysłową, świetnie się sprawdzi do optymalizacji produkcji.

Zgłoś nadużycie #16 1 lipca 2020, 10:26

wasky avatar Posty: 8 Podziękowania: 0
Dla firm produkcyjnych zdecydowanie swoje zadanie spełni tutaj System ERP Streamsoft Prestiż. Te oprogramowanie jest właśnie przystosowane do takich potrzeb jak np. produkcja seryjna czy jednostkowa https://www.streamsoft.pl/streamsoft-prestiz/