Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Ornamenty na podłodze

Zgłoś nadużycie #1 3 maja 2009, 7:45

Kaza avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
Chciałbym namalować coś na podłodze. Myślę o kombinacji jednokolorowego ornamentu i naturalnego koloru drewna. Czy to jest możliwe?

Zgłoś nadużycie #2 3 maja 2009, 7:47

josev33 avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Jasne, że to możliwe. Zwłaszcza, że znów wracają do łask farby podłogowe, co oczywiście oznacza, że można takie farby kupić, a na szczęście nie mają one nic wspólnego z tymi z lat siedemdziesiątych.
Najpierw wytnij z gazet wzory i rozmieść je na podłodze nie przyklejając. Najlepiej narysować ołówkiem dwa milimetry od brzegu konturu kreskę – tak, żeby ołówkowa kreska została przykryta przez farbę. Jest to warunek konieczny, bo z niektórych gatunków drewna ołówek bardzo trudno usunąć! Teraz najgorsza sprawa, czyli wyklejenie taśmą malarską konturu na podłodze. Wyklejasz tak, żeby kontur został pod farbą i malujesz farbą podłogową. Gdy wyschnie malujesz lakierem do podług uprzednio wyklejając kontur w drugą stronę.

Zgłoś nadużycie #3 3 maja 2009, 7:51

Kaza avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
Myślałam już o tym i byłam nawet nawet w sklepie. Polecono mi farbę do podłogi jakiejś spółdzielni z nie wiadomo skąd. Pachniała serialem Alternatywy 4 i głębokim komunizmem :)

Zgłoś nadużycie #4 3 maja 2009, 7:52

josev33 avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Zmień sklep. W dobrym sklepie, również internetowym, dostaniesz farbę do podłóg V33. Wspominałem przecież, że tu chodzi o farby do podłóg nowej generacji ;)

Zgłoś nadużycie #5 30 listopada 2018, 14:54

mosek avatar Posty: 209 Podziękowania: 0
Zerknij na https://profi-parkiet.com.pl/realizacje/ - w ich galerii znajdziesz różne ładnie wykonane podłogi, niektóre są rónież bardziej ozdobne. Jeżeli efekt Ci się podoba, to możesz z nimi się skontaktować ;)

Zgłoś nadużycie #6 7 grudnia 2018, 8:45

MarekOgarek avatar Posty: 204 Podziękowania: 0
Szczerze mówiąc nie wiem czy to jest dobra opcja z malowaniem podłogi. Zdobienia to może być chwilowa moda i potem co zrobisz z taką podłogą? Jeśli chcesz mieć podłogę ładną i elegancką to postaw np na podłogę ręcznie postarzaną https://www.balticwood.pl/oferta/timeless . Tego typu podłogi wykonane sa z drewna a zdobienia w postaci rys wykonywane są ręcznie dlatego podłoga wyglada bardzo naturalnie. Zerknij na ofertę podłóg firmy Baltic Wood - mają naprawdę ładne podłogi do wyboru.

Zgłoś nadużycie #7 11 lipca 2019, 19:09

weronika97 avatar Posty: 227 Podziękowania: 0
Jedyny producent który przychodzi mi do głowy to Prodexpol - zamawialiśmy u nich podłogi do całego domu, w dobrej cenie, efekt mega i wsparcie na każdym etapie, nawet teraz jak nie wiem jak coś zmyć czy poprawić dzwonię i uzyskuje pomoc. Zapytaj o swoje wizje, myślę, że z ich doświadczeniem i wiedza znajdziecie rozwiązanie.

Zgłoś nadużycie #8 18 lipca 2019, 9:54

martusiann avatar Posty: 169 Podziękowania: 0
Bardzo mi się podoba dąb bielony z Prodexpolu własnie. Teraz zdaje się maja na te deski promocje?

Zgłoś nadużycie #9 21 lipca 2019, 15:09

weronika97 avatar Posty: 227 Podziękowania: 0
Zerkaj na stronę prodexpolu https://www.prodexpol.pl/, stale wprowadzają nowe obniżki na konkretne produkty. Jakość najwyższa, a cena atrakcyjna. Nie tylko drewnianych desek i parkietów.

Zgłoś nadużycie #10 23 sierpnia 2019, 8:25

sziran avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Cena w miarę na dobrym poziomie