Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Osłona balkonowa, jaką wybrać?

Zgłoś nadużycie #11 10 marca 2019, 18:02

celia.celia84 avatar Posty: 100 Podziękowania: 0
Mi bardzo podobają sie wykonywane na zamówienie metalowe balustrady balkonowe wykonywane przez zakład ślusarski - http://jwslusarstwo.pl Gdybym miała u siebie zmieniać balustradę na balkonie, to właśnie taką bym wybrała. Przede wszystkim dlatego, że wyglądają estetycznie ale i są praktyczne ponieważ nie niszczą się zbyt szybko i zapewniają bezpieczeństwo, szczególnie zwierzętom i dzieciom.

Zgłoś nadużycie #12 14 marca 2019, 10:18

emilka8767 avatar Posty: 222 Podziękowania: 0
Ja w tym roku na pewno również decyduję się na moskitiery w oknach. Latem bardzo często wychodzi się na balkon i drzwi balkonowe są otwarte, a to niestety powoduje, że w naszym domu pojawi się wiele owadów. My raczej decydujemy się na moskitiery od https://mtbram.pl/moskitiery/ ponieważ mają fajny wybór i możecie zdecydować się na moskitiery: drzwiowe, przesuwne, okienne ramkowe i rolowane. Także każdy znajdzie coś dla siebie.

Zgłoś nadużycie #13 23 marca 2019, 17:39

yanki avatar Posty: 117 Podziękowania: 0
Sprawdzaliście już ofertę https://sieci-siatki.pl/ ? Właśnie w ich sklepie widziałam różnego rodzaju siatki. W tym także specjalne siatki ochronne na balkon. Poza tym, firma wykorzystuje wysokiej jakości materiały, dzięki czemu produkowane siatki są trwałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Zgłoś nadużycie #14 25 marca 2019, 14:59

Dorka Dorka awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Ja posiadam bluszcz na balkonie, który odgradza mnie bezpośrednio od sąsiadów.

Zgłoś nadużycie #15 22 lipca 2019, 18:28

Artetas avatar Posty: 93 Podziękowania: 0
Często wybieramy specjalistyczne siatki jeżeli mieszkamy w bloku i mamy w domu zwierzaczka. Najczęściej siatki ochronne na balkon są stosowane w przypadku gdy mamy w mieszkaniu kota. Tu na pewno powinny fajnie sprawdzić się proponowane przez firmę https://symar.pl/siatki-sznurkowe/ siatki polipropylenowe. Te są odporne na warunki atmosferyczne, spokojnie może po nich padać deszcz, są odporne na gorące promienie słońca. Nie tylko wykorzystywane są na balkonach, ale i także np. w obiektach sportowych.