Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Osłona balkonowa, jaką wybrać?

Zgłoś nadużycie #11 10 marca 2019, 18:02

celia.celia84 avatar Posty: 126 Podziękowania: 0
Mi bardzo podobają sie wykonywane na zamówienie metalowe balustrady balkonowe wykonywane przez zakład ślusarski - http://jwslusarstwo.pl Gdybym miała u siebie zmieniać balustradę na balkonie, to właśnie taką bym wybrała. Przede wszystkim dlatego, że wyglądają estetycznie ale i są praktyczne ponieważ nie niszczą się zbyt szybko i zapewniają bezpieczeństwo, szczególnie zwierzętom i dzieciom.

Zgłoś nadużycie #12 14 marca 2019, 10:18

emilka8767 avatar Posty: 378 Podziękowania: 0
Ja w tym roku na pewno również decyduję się na moskitiery w oknach. Latem bardzo często wychodzi się na balkon i drzwi balkonowe są otwarte, a to niestety powoduje, że w naszym domu pojawi się wiele owadów. My raczej decydujemy się na moskitiery od https://mtbram.pl/moskitiery/ ponieważ mają fajny wybór i możecie zdecydować się na moskitiery: drzwiowe, przesuwne, okienne ramkowe i rolowane. Także każdy znajdzie coś dla siebie.

Zgłoś nadużycie #13 23 marca 2019, 17:39

yanki avatar Posty: 182 Podziękowania: 0
Sprawdzaliście już ofertę https://sieci-siatki.pl/ ? Właśnie w ich sklepie widziałam różnego rodzaju siatki. W tym także specjalne siatki ochronne na balkon. Poza tym, firma wykorzystuje wysokiej jakości materiały, dzięki czemu produkowane siatki są trwałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Zgłoś nadużycie #14 25 marca 2019, 14:59

Dorka Dorka awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Ja posiadam bluszcz na balkonie, który odgradza mnie bezpośrednio od sąsiadów.

Zgłoś nadużycie #15 22 lipca 2019, 18:28

Artetas avatar Posty: 100 Podziękowania: 0
Często wybieramy specjalistyczne siatki jeżeli mieszkamy w bloku i mamy w domu zwierzaczka. Najczęściej siatki ochronne na balkon są stosowane w przypadku gdy mamy w mieszkaniu kota. Tu na pewno powinny fajnie sprawdzić się proponowane przez firmę https://symar.pl/siatki-sznurkowe/ siatki polipropylenowe. Te są odporne na warunki atmosferyczne, spokojnie może po nich padać deszcz, są odporne na gorące promienie słońca. Nie tylko wykorzystywane są na balkonach, ale i także np. w obiektach sportowych.

Zgłoś nadużycie #16 30 stycznia 2020, 9:26

Odin avatar Posty: 101 Podziękowania: 0
A może warto zastanowić się również nad wykorzystaniem dobrej jakości moskitier do okien, czy również drzwi aby przede wszystkim dokładnie zabezpieczyć się przed owadami, muchami itd. które już wiosną pojawią się w ogromnej ilości. Warto zastanowić się nad propozycjami od Tesa https://www.tesa.com/pl-pl/konsument/moskitiery/moskitiera-do-okien i przejrzeć co przygotowali :)

Zgłoś nadużycie #17 31 stycznia 2020, 10:54

aszka avatar Posty: 510 Podziękowania: 0
W markizy warto zainwestować. Świetnie chronią przed słońcem. Jest to dobra alternatywa dla wszystkich niepraktycznych daszków. Pomyślcie sobie o tym. Tutaj http://www.twojamarkiza.pl znajdziecie naprawdę wiele ciekawych rozwiązań dopasowanych do różnych potrzeb.

Zgłoś nadużycie #18 9 kwietnia 2020, 15:47

mleczko90 avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Dobierz taką która spełnia twoje wymagania
____________________
https://4insulation.pl/

Zgłoś nadużycie #19 15 kwietnia 2020, 16:18

kmurazik avatar Posty: 11 Podziękowania: 0
Może warto postawić na jakąś płytę poliwęglanową, która stanowi świetną osłonę.

Zgłoś nadużycie #20 17 września 2020, 19:23

Kirssteen avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Na pewno będziecie musieli postawić na balustradę balkonową, to jest podstawa jeżeli chodzi o zabezpieczenie balkonu. Także można i pomyśleć o jakiejś dodatkowej osłonie, ja mam kota, więc postawiłam na siatki na balkon. Tu na stronie https://plotex.net.pl/balustrady/ znalazłam firmę, producenta balustrad nowoczesnych, zerknijcie sobie na ich ofertę jeżeli tych będziecie szukać. Także można liczyć tu na porządne ogrodzenia metalowe w dobrej cenie.