Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Oświetlenie do ogrodu

Zgłoś nadużycie #1 27 marca 2018, 19:21

Ramoneska avatar Posty: 264 Podziękowania: 0
Jakie jest najlepsze oświetlenie do ogrodu?

Zgłoś nadużycie #2 9 sierpnia 2018, 9:28

MarekOgarek avatar Posty: 201 Podziękowania: 0
Wydaje mi się, że teraz najlepiej wykonać oświetlenie LED. Przede wszystkim takie oświetlenie jest bardzo energooszczędne. Ponadto montaż nie jest jakoś specjalnie skomplikowany a części są ogólnodostępne. Ja niedawno zakładałem samodzielnie takie oświetlenie. Części zamówiłem w sklepie MS Elektornik https://mselektronik.pl/zrodla-zasilania/zasilacze-led - tylko u nich znalazłem zasilacze do LED, które mogą pracować w każdych, nawet trudnych warunkach.

Zgłoś nadużycie #3 6 września 2018, 13:46

albrecht98 avatar Posty: 152 Podziękowania: 0
A co powiedzielibyście na takie nowoczesne kinkiety? trzeba by to dokładnie sprawdzić, ale wydaje mi się, że kilka modeli nadawałoby się na zewnątrz.

Zgłoś nadużycie #4 1 października 2019, 13:32

Ewciak78 avatar Posty: 100 Podziękowania: 0
Moją uwagę zwróciły donice podświetlane i stwierdziłam, że zdecyduję się właśnie na taki typ oświetlenia do mojego ogrodu. Mój wybór padł na produkty ze strony: https://ledart.net.pl/pl/lampy/lampy-zewnetrzne/donice-podswietlane-led Powiem Wam, że jestem bardzo zadowolona zarówno z jakości donic oraz tego jak wyjątkowo prezentują się jako ozdoba ogrodu. Koniecznie sprawdzajcie sobie to rozwiązanie ;)

Zgłoś nadużycie #5 13 stycznia 2020, 21:38

Kotres avatar Posty: 59 Podziękowania: 0
Po wielu interpelacjach w Radzie Miasta podjęto decyzję o nowoczesnym oświetleniu parku miejskiego. Lampy zakupiono w sklepie www.phenomena-light.pl. W tej chwili spokojnie spacerujemy nawet po zapadnięciu zmroku. Jest bezpiecznie i przyjemnie.