Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Oświetlenie salonu

Zgłoś nadużycie #31 12 września 2019, 8:40

Arkadiusz1 avatar Posty: 9 Podziękowania: 0
Pewnie, że tak. Przecież dzisiaj jesteście w stanie uzyskać bardzo różne wykończenia, zależne od Waszej inwencji. Właśnie dlatego uważam, że powinniście zajrzeć do https://www.kingled.pl/tasmy-led/tasma-zoomledr-60-rgb-led-ip20-24v-14-4w.html i rozważyć zakup takich taśm ledowych. Coraz częściej można je spotkać w polskich domach, bo tworzą one wyjątkowy klimat. Pomyślcie nad tym.

Zgłoś nadużycie #32 16 września 2019, 8:06

strefalamp avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Zgadzam się z poprzednikiem, że taśmy led to może być bardzo dobre rozwiązanie, salon z pewnością nabierze odmiennego charakteru. W sklepie https://www.strefalamp.pl/tasma-led-warszawa z pewnością uda Ci się znaleźć odpowiednie.

Zgłoś nadużycie #33 18 września 2019, 8:59

polanka avatar Posty: 28 Podziękowania: 0
Zerknij może tutaj https://www2.meethue.com/pl-pl/philips-hue-benefits . Może i sklepów z oświetleniem jest dużo, ale nie mają tak pełnej oferty jak właśnie w internecie

Zgłoś nadużycie #34 18 września 2019, 10:16

kinia24 avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
trzeba przede wszystkim sprawdzać ofertę jaką mają sklepu internetowe, bo tam najłatwiej jest znaleźć designerskie lampy np. https://domodes.pl/oswietlenie