Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Oszczędzacie pieniądze ?

Zgłoś nadużycie #41 11 września 2017, 16:11

Mania12 avatar Posty: 22 Podziękowania: 0
Ja staram się oszczędzać, niestety nie zarabiam dużo więc muszę dbać o moje wydatki. Ostatnio czytałam artykuł: http://bialystok.naszemiasto.pl/artykul/gdzie-w-bialymstoku-zarobimy-ponad-2500-... i mam nadzieję, że wkrótce w całej Polsce sytuacja się nieco poprawi.

Zgłoś nadużycie #42 22 września 2017, 18:49

Patrycja avatar Posty: 38 Podziękowania: 0
Ja oszczędzam i przyznam, że nawet myślę o inwestowaniu. Czytałam poradniki na ten temat na stronie: https://www.tms.pl/rynek/kursy-walut/kurs-eurpln. Temat walut mnie zainteresował i teraz często tam zaglądam, by śledzić kursy. Zastanawiam się nawet nad skorzystaniem ze szkolenia, jakie oferują.

Zgłoś nadużycie #43 29 września 2017, 15:47

Natalia_BoaVista avatar Posty: 310 Podziękowania: 1
ja staram się odpowiednio planować wydatki i nie wydawać pieniędzy na bzdury.

Zgłoś nadużycie #44 28 października 2017, 15:50

sylwiaa avatar Posty: 91 Podziękowania: 0
Moim zdaniem dobrą opcją są produkty oszczędnościowe od http://www.viennalife.pl można z nimi oszczędzać płacąc składki już od 200 zł miesięcznie. Według mnie na początek to dobre rozwiązanie. Odkładanie pieniędzy wymaga systematyczności, a nie każdy jest na tyle zmobilizowany ;)

Zgłoś nadużycie #45 31 października 2017, 1:46

Merdens avatar Posty: 28 Podziękowania: 1
Niewiele ale coś tam mam odłożone na koncie oszczędnościowym

Zgłoś nadużycie #46 4 listopada 2017, 12:53

niepoprawny4 niepoprawny4 awatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Ja się właśnie zastanawiam czy nie zacząć inwestowania w BTC tutaj https://kantorbitcoin.pl/kupno-sprzedaz-bitcoin/ Co o tym myślicie?

Zgłoś nadużycie #47 10 listopada 2017, 10:56

AnetaMalejczyk AnetaMalejczyk awatar Posty: 56 Podziękowania: 0
Ja też staram się oszczędzać, zazwyczaj to przychodzi samo. Wyłączam sprzęty z kontaktu przed pójściem spać, zakręcam dokładnie wodę. Odkładam pieniądze na koncie oszczędnościowym i sprawdza się, mi pasuje :) Więcej o sposobach na oszczędzanie pisali też tutaj http://www.banki24.com.pl/, więc można sobie przy okazji sprawdzić.

Zgłoś nadużycie #48 16 listopada 2017, 14:43

ZielonySweterek avatar Posty: 15 Podziękowania: 0
Warto oszczędzać w wielu aspektach życia np. taka jak już ktoś pisał nie zużywać niepotrzebnie zbyt dużo wody czy energii. Lepszym dla mnie sposobem jest zastanowienie się nad tym czego potrzebujemy w życiu i zmniejszenie ilości zakupowanych produktów np. jakiś ozdób czy lepszych sprzętów elektronicznym - mimo że naszym starym nic nie dolega i nam odpowiadają w tej wersji w jakiej są.
Dodatkowo jeśli prowadzimy firmę warto też pomyśleć o tym żeby samemu prowadzić księgowość. Jest to duża oszczędność pieniędzy. Można to zrobić np. za pomocą tego serwisu https://wfirma.pl/, który pozwala samodzielnie zająć się księgowością z możliwością pomocy eksperckiej np. prawników od prawa pracy. Koszt takiej usługi nie jest wygórowany, a warto nadmienić że jest to taki najbardziej zaawansowany system w Polsce

Zgłoś nadużycie #49 30 listopada 2017, 14:40

natala.domagal avatar Posty: 15 Podziękowania: 1
Najbezpieczniejszą formą oszczędzania jest konto oszczędnościowe - https://direct.money.pl/kontaoszczednosciowe/ . Jakiś procent jest, a zawsze bez żadnych konsekwencji można wypłacić pieniądze jak jest taka potrzeba.

Zgłoś nadużycie #50 16 grudnia 2017, 18:10

cchloe avatar Posty: 58 Podziękowania: 0
Oczywiście, że warto, ale gdzie? Na lokacie się nie opłaca, w obligacjach także. Na początek chyba najlepsze będą fundusze inwestycyjne, tu http://www.viennalife.pl/strefa-inwestowania/platforma-funduszy/ jest dość szeroki wybór takich funduszy - inwestowanie w nie jest bardzo proste, a ryzyko niewielkie, warto więc je rozważyć.