Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Oszczędzamy na budowie

Zgłoś nadużycie #11 18 grudnia 2017, 11:31

Bajsep Bajsep awatar Posty: 9 Podziękowania: 0
Czasem na budowie lepiej nie oszczędzać. Oczywiście redukcja wydatków to jedno, lecz ich cięcie w trakcie realizowania inwestycji to drugie. Warto zatem się zastanowić, czy rzeczywiście takie nastawienie nie minie się z samą inwestycją budowlaną. Może się bowiem okazać, iż oszczędzając sama budowa. nie zagwarantuje nam tego co oczekujemy.

Zgłoś nadużycie #12 13 lutego 2018, 21:21

Magazynowa avatar Posty: 138 Podziękowania: 0
Najlepszym sposobem na oszczędzanie na budowie jest zastosowanie metody półgospodarczej. Jeśli chodzi o konstrukcję, to można skusić się na takie bloczki > https://betblok.pl/bloki-i-bloczki-betonowe.html a sama firma poza ich sprzedażą specjalizuje się także w montażu. Bloczki takie i tak są szybkim i bezproblemowym sposobem na stworzenie konstrukcji budynku.

Zgłoś nadużycie #13 21 marca 2018, 15:59

martak avatar Posty: 403 Podziękowania: 0
Na pewno się nie straci zatrudniając do budowy domu profesjonalną firmę budowlaną i to najlepiej taką, która stawia domy "pod klucz". U mnie tak było, firma FACHMAN zajęła się wszystkim. Warto zajrzeć na ich stronę internetową http://fachman.mielec.pl i zapoznać się z ich pełną ofertą.

Zgłoś nadużycie #14 27 marca 2018, 0:57

mosek avatar Posty: 209 Podziękowania: 0
Jeżeli chcesz najbardziej oszczęzić to poszukaj gotowego domu - http://nowezlotniki.pl/. Budowa to istna studnia bez dna. Co chwila pojawiają sie dodatkowe koszty. Mnóstwo formalności na głowie. Gotowe domy to zdecydowanie wygodniejsze rozwiązanie ;)

Zgłoś nadużycie #15 6 lipca 2018, 16:09

mpire avatar Posty: 485 Podziękowania: 1
Jak chcesz zaoszczędzić, zacznij budować dom systemem gospodarczym. Sporo zaoszczędzisz, gwarantuję! Wcześniej, musisz jednak zaopatrzyć się w niezbędne narzędzia. Na myśli mam chociażby wiertła diamentowe, niezbędne przy obróbce betonu. Szukając firmy specjalizującej się w ich produkcji, warto skontaktować się z http://www.poldiam.pl/index.php/wiertla-diamentowe.html

Zgłoś nadużycie #16 11 września 2018, 17:43

olkawwqa avatar Posty: 290 Podziękowania: 0
Oszczędzając na budowie domu, wiele rzeczy można zrobić sobie po prostu samemu, ale pod warunkiem, że mamy odpowiednie narzędzia. Wszystkie oczywiście można kupić i w tym celu polecę Wam stronę http://artykulytechniczne.pl/produkty/narzedzia-slusarskie.html Kupicie u nich chyba wszystko to, co jest potrzebne. Narzędzia zostaną później z Wami, gdy będą potrzebne jakieś drobne naprawy.

Zgłoś nadużycie #17 21 października 2018, 17:02

nellon avatar Posty: 356 Podziękowania: 2
Samo znalezienie właściwej firmy, która zajmuje budową domów nie jest czymś prostym. Właśnie dlatego ja zdecydowałem się na wybranie budowa domów Warszawa - http://cdevelopment.pl/ którzy mają już to opanowane do perfekcji.

Zgłoś nadużycie #18 21 października 2018, 17:02

nellon avatar Posty: 356 Podziękowania: 2
Samo znalezienie właściwej firmy, która zajmuje budową domów nie jest czymś prostym. Właśnie dlatego ja zdecydowałem się na wybranie budowa domów Warszawa - http://cdevelopment.pl/ którzy mają już to opanowane do perfekcji.

Zgłoś nadużycie #19 23 października 2018, 15:37

olkawwqa avatar Posty: 290 Podziękowania: 0
My nie oszczędzamy, ponieważ na pewno nie wyjdzie z tego nic dobrego, jeśli na oszczędzanie się zdecydujemy. Teraz jesteśmy na etapie wiercenia studni. Jeśli o to chodzi, to planujemy znaleźć firmę, która będzie miała sprzęty od http://staltechnika.pl/oferta/wiertnice-do-geotechniki-pod-studnie/ bo podobno dzięki nim można wszystko wykonać szybko i z dobrą jakością.

Zgłoś nadużycie #20 24 października 2018, 19:15

franksa avatar Posty: 160 Podziękowania: 0
Trzeba dobrze wiedzieć na czym można oszczędzać a na czym nie. Na pewno dobrym wyjściem jest porównywanie cen na te same produkty w różnych miejscach. Jeżeli chodzi o materiały budowlane to na całej budowie bardzo dużo można oszczędzić. Zajrzyjcie na stronkę https://icmarket.pl/pl/czamaninek.html tam mają bardzo dobre ceny na różnego rodzaju materiały budowlane