Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Oszczędzamy na budowie

Zgłoś nadużycie #11 18 grudnia 2017, 11:31

Bajsep Bajsep awatar Posty: 9 Podziękowania: 0
Czasem na budowie lepiej nie oszczędzać. Oczywiście redukcja wydatków to jedno, lecz ich cięcie w trakcie realizowania inwestycji to drugie. Warto zatem się zastanowić, czy rzeczywiście takie nastawienie nie minie się z samą inwestycją budowlaną. Może się bowiem okazać, iż oszczędzając sama budowa. nie zagwarantuje nam tego co oczekujemy.

Zgłoś nadużycie #12 13 lutego 2018, 21:21

Magazynowa avatar Posty: 68 Podziękowania: 0
Najlepszym sposobem na oszczędzanie na budowie jest zastosowanie metody półgospodarczej. Jeśli chodzi o konstrukcję, to można skusić się na takie bloczki > https://betblok.pl/bloki-i-bloczki-betonowe.html a sama firma poza ich sprzedażą specjalizuje się także w montażu. Bloczki takie i tak są szybkim i bezproblemowym sposobem na stworzenie konstrukcji budynku.

Zgłoś nadużycie #13 21 marca 2018, 15:59

martak avatar Posty: 94 Podziękowania: 0
Na pewno się nie straci zatrudniając do budowy domu profesjonalną firmę budowlaną i to najlepiej taką, która stawia domy "pod klucz". U mnie tak było, firma FACHMAN zajęła się wszystkim. Warto zajrzeć na ich stronę internetową http://fachman.mielec.pl i zapoznać się z ich pełną ofertą.

Zgłoś nadużycie #14 27 marca 2018, 0:57

mosek avatar Posty: 78 Podziękowania: 0
Jeżeli chcesz najbardziej oszczęzić to poszukaj gotowego domu - http://nowezlotniki.pl/. Budowa to istna studnia bez dna. Co chwila pojawiają sie dodatkowe koszty. Mnóstwo formalności na głowie. Gotowe domy to zdecydowanie wygodniejsze rozwiązanie ;)