Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Oszczędzamy na budowie

Zgłoś nadużycie #61 6 lutego 2020, 15:01

imelda16 imelda16 awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Świetny wątek, uważam że wiele osób zna się na rzeczy.

Zgłoś nadużycie #62 10 lutego 2020, 15:26

martak avatar Posty: 407 Podziękowania: 0
Dobry projekt jest zdecydowanie podstawą przy budowie domu. Nam marzy się taki projekt Parterowy 2 bo wielkością zdecydowanie nam wystarczy: https://www.mgprojekt.com.pl/parterowy-2 . Dla nas najważniejsze jest to, aby mieć w życiu święty spokój.

Zgłoś nadużycie #63 16 lutego 2020, 22:28

linda.ritchie linda.ritchie awatar Posty: 6 Podziękowania: 0
Wydaje mi się, że nie warto oszczędzać bardzo na budowie, bo wtedy jednak za bardzo się traci na budowie. Ja zakupiłem część materiałów tu: https://www.kleib.pl/kategorie/zaprawy-murarskie-tynkarskie-i-posadzki-cementowe... i przyznam, że cena była korzystna. Zaprawy tynkarskie śląskie naprawdę wydają się być solidne i wytrzymałe, a zarazem łatwe do użycia.

Zgłoś nadużycie #64 23 marca 2020, 14:32

ariana avatar Posty: 472 Podziękowania: 0
Jeśli chcesz też zaoszczędzić czas na budowie to pomyśl o gotowych wiązarach dachowych. Na stronie https://mgdachy.pl/transport-montaz/ poczytasz o tym, jak się transportuje i montuje tego typu prefabrykaty. Coraz więcej osób wybiera właśnie to rozwiązanie.

Zgłoś nadużycie #65 23 marca 2020, 17:19

dwarazydwa avatar Posty: 88 Podziękowania: 0
Czasem warto wybrać coś lepszego i tym samym zaoszczędzić na późniejszych wymianach niż kupować rzeczy po taniości i wybierać dla siebie opcje pozornie "tańszą". W kwestii wentylacji polecam poznać szczegóły instalacji rekuperacji, które znajdziesz na https://rekuperatoryspiralne.pl/uslugi/instalacje-rekuperacji/ :) to na pewno pomoże Ci z doborem.

Zgłoś nadużycie #66 30 kwietnia 2020, 16:49

mayczak avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Największą oszczędnością w budowie domu jest wybór domu drewnianego całorocznego. Cena takiego domu jest znacznie niższa niż domu murowanego. Do tego szybciej się go stawia. Tutaj https://mawit.com.pl/aktualnosci/domy-drewniane-caloroczne/ macie dobrą ofertę na budowę takiego domu, razem z projektem.

Zgłoś nadużycie #67 22 lipca 2020, 0:24

Magazynowa avatar Posty: 138 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o ogólną oszczędność to może warto rozważyć budowę domu szkieletowego ? Wcale taki dom nie musi być gorszy, a do stanu deweloperskiego ceny są o wiele niższe niż w przypadku domków murowanych. Przejrzałam kilka projektów z wyceną budowy tutaj > https://skandhouse.pl/ i muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona. A domki są po prostu niczego sobie.

Zgłoś nadużycie #68 4 grudnia 2020, 10:43

robert_07 avatar Posty: 46 Podziękowania: 0
Nowoczesne systemy kominowe od https://bestkomin.pl to kolejny sposób jak zaoszczędzić na budowie domu wybierając materiąły pochodzące od renomowanych producentów. Chcąc spełniać najwyższe oczekiwania swoich klientów firma oferuje systemy od różnych producentów. Każdy bez problemu znajdzie tam dowolne elementy dopasowane pod swoje potrzeby.