Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Oszczędzamy na budowie

Zgłoś nadużycie #61 6 lutego 2020, 15:01

imelda16 imelda16 awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Świetny wątek, uważam że wiele osób zna się na rzeczy.

Zgłoś nadużycie #62 10 lutego 2020, 15:26

martak avatar Posty: 392 Podziękowania: 0
Dobry projekt jest zdecydowanie podstawą przy budowie domu. Nam marzy się taki projekt Parterowy 2 bo wielkością zdecydowanie nam wystarczy: https://www.mgprojekt.com.pl/parterowy-2 . Dla nas najważniejsze jest to, aby mieć w życiu święty spokój.

Zgłoś nadużycie #63 16 lutego 2020, 22:28

linda.ritchie linda.ritchie awatar Posty: 6 Podziękowania: 0
Wydaje mi się, że nie warto oszczędzać bardzo na budowie, bo wtedy jednak za bardzo się traci na budowie. Ja zakupiłem część materiałów tu: https://www.kleib.pl/kategorie/zaprawy-murarskie-tynkarskie-i-posadzki-cementowe... i przyznam, że cena była korzystna. Zaprawy tynkarskie śląskie naprawdę wydają się być solidne i wytrzymałe, a zarazem łatwe do użycia.

Zgłoś nadużycie #64 23 marca 2020, 14:32

ariana avatar Posty: 424 Podziękowania: 0
Jeśli chcesz też zaoszczędzić czas na budowie to pomyśl o gotowych wiązarach dachowych. Na stronie https://mgdachy.pl/transport-montaz/ poczytasz o tym, jak się transportuje i montuje tego typu prefabrykaty. Coraz więcej osób wybiera właśnie to rozwiązanie.

Zgłoś nadużycie #65 23 marca 2020, 17:19

dwarazydwa avatar Posty: 88 Podziękowania: 0
Czasem warto wybrać coś lepszego i tym samym zaoszczędzić na późniejszych wymianach niż kupować rzeczy po taniości i wybierać dla siebie opcje pozornie "tańszą". W kwestii wentylacji polecam poznać szczegóły instalacji rekuperacji, które znajdziesz na https://rekuperatoryspiralne.pl/uslugi/instalacje-rekuperacji/ :) to na pewno pomoże Ci z doborem.

Zgłoś nadużycie #66 30 kwietnia 2020, 16:49

mayczak avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Największą oszczędnością w budowie domu jest wybór domu drewnianego całorocznego. Cena takiego domu jest znacznie niższa niż domu murowanego. Do tego szybciej się go stawia. Tutaj https://mawit.com.pl/aktualnosci/domy-drewniane-caloroczne/ macie dobrą ofertę na budowę takiego domu, razem z projektem.

Zgłoś nadużycie #67 22 lipca 2020, 0:24

Magazynowa avatar Posty: 138 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o ogólną oszczędność to może warto rozważyć budowę domu szkieletowego ? Wcale taki dom nie musi być gorszy, a do stanu deweloperskiego ceny są o wiele niższe niż w przypadku domków murowanych. Przejrzałam kilka projektów z wyceną budowy tutaj > https://skandhouse.pl/ i muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona. A domki są po prostu niczego sobie.