Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Oszczędzanie

Zgłoś nadużycie #31 14 listopada 2019, 14:35

Ewciak78 avatar Posty: 123 Podziękowania: 0
Skoro jesteśmy przy oszczędzaniu to na pewno wiele osób zainteresuje święto promocji jakim jest czarny piątek. Jakiś czas temu zaczęłam rozglądać się za wskazówkami na jego temat. Udało mi się znaleźć między innymi ten artykuł: https://www.lubelska.tv/wiadomosci/s/7088,polowanie-na-ceny Znajdziecie w nim naprawdę fajne, konkretne wskazówki.

Zgłoś nadużycie #32 26 listopada 2019, 14:33

mamina avatar Posty: 286 Podziękowania: 0
Ja chcę oszczędzić na runkach, ponieważ płacę znacznie za dużo za prąd. Koleżanka poleciła mi tego dostawcę https://poprostuenergia.pl/prad-dla-domu/ i zastanawiam się, czy ktoś z was, miał już okazję korzystać z ich usług? Jak się u was sprawdziła zmiana dostawcy prądu?

Zgłoś nadużycie #33 2 stycznia 2020, 2:00

Odin avatar Posty: 101 Podziękowania: 0
Ja teraz sporo oszczędzam na drukowaniu i tutaj polecam zwrócić uwagę na ofertę sklepu internetowego https://dobretonery.pl/ na której zawsze można kupić dobre zamienniki lub oryginalne tusze i tonery w najlepszych cenach.

Zgłoś nadużycie #34 17 stycznia 2020, 19:25

emilka8767 avatar Posty: 323 Podziękowania: 0
Jest naprawdę wiele metod oszczędzania pieniędzy, ale moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest konto oszczędnościowe, dzięki któremu Twoje oszczędności będą się mnożyć. Ranking ze strony: https://www.kontomaniak.pl/ranking-kont-oszczednosciowych powinien Ci pomóc w wybraniu najlepszej oferty.

Zgłoś nadużycie #35 8 marca 2020, 8:35

zyhys avatar Posty: 71 Podziękowania: 0
Jeśli planujecie zaoszczędzić na prądzie, warto pomyśleć o fotowoltaice, tutaj znajdziecie więcej przydatnych informacji - http://programmojprad.com/

Zgłoś nadużycie #36 24 marca 2020, 14:56

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Niedawno sam rozważałem wybór odpowiedniej formy oszczędzania. Chciałem mieć pewność, że wykorzystam ten proces w stu procentach i po prostu moje pieniądze będą bezpieczne. Porad poszukiwałem przede wszystkim w sieci i udało mi się natrafić na kilka bardzo wartościowych artykułów. Na chwilę obecną szczególnie polecam Wam ten: https://www.casfera.pl/wady-zalety-roznych-form-oszczedzania/ - bardzo rzetelne, konkretne informacje. Znajdziecie tam zalety oraz wady różnych form oszczędzania. Mi na szczęście udało mi się podjąć odpowiednią decyzję.