Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Out fit powierzchni biurowych

Zgłoś nadużycie #1 21 stycznia 2019, 23:25

aszka avatar Posty: 326 Podziękowania: 0
Remont biura, to duże wyzwanie. Wszystkim w takiej chwili zależy na czasie. Można wiele zyskać decydując się na realizację fit out . Tutaj https://totalsec.pl jest namiar na firmę, która podejmuje się takiego zadania. TotalSec oferuje bowiem kompleksowe remonty biur.

Zgłoś nadużycie #2 6 lutego 2019, 21:32

kleopatra avatar Posty: 56 Podziękowania: 0
My wynajelismy lokal od firmy deweloperskiej wiec remont nie byl potrzebny. Tak naprawde wystarczylo kupic meble, regały i sprzet i wchodzic. Wybralismy wyposazenie z firmy galter http://galter.pl/ ktora zajmuje sie sprzedaza mebli typowo biurowych dzieki czemu mielismy pelne wyposazenie z jednego miejsca.Produkty sa dobrze wykonane, po skreceniu mimo kilku przestawien nic sie nie rozlecialo, nie skrzypi i nie klekota.

Zgłoś nadużycie #3 22 marca 2019, 20:15

Brayank9 avatar Posty: 73 Podziękowania: 0
Fajna opcja. Jak będziecie urządzać swoje biura to również powinniście zajrzeć na stronkę https://www.import-maszyn.eu Tu znajdziecie profesjonalne maszyny, urządzenia dla biur. Proponują tu bardzo duży wybór laminatorów, maszyn pakujących, zgrzewarek, niszczarek do dokumentów i innych