Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pakowanie produktów?

Zgłoś nadużycie #11 20 lutego 2020, 12:59

Treol avatar Posty: 104 Podziękowania: 0
Niedrogie i doskonałej jakości opakowania kartonowe kupujemy u http://makartbox.pl/ . Doskonale nadają się do pakowania wszelkiego rodzaju przesyłek. Solidny sprzedawca z konkretnym produktem.

Zgłoś nadużycie #12 26 lutego 2020, 20:51

Arkadiusz1 avatar Posty: 110 Podziękowania: 1
Faktycznie, do takich tematów warto podchodzić z głową. Moim zdaniem, w pierwszej kolejnosci powinniście zajrzeć do https://www.schoellerallibert.com/pl/news/products/pojemnik-zamykany-gwarancj-be... i samemu przekonać się o tym, co może być dla Was najlepszą opcją. W ten sposób będzie Wam znacznie prościej dobrać odpowiednie opakowania pod kątem konkretnych produktów.

Zgłoś nadużycie #13 16 marca 2020, 20:51

Ewciak78 avatar Posty: 123 Podziękowania: 0
Jeżeli mogłabym polecić Wam coś od siebie to byłaby to oferta tego producenta opakowań: https://www.opakowanianawrot.pl/ Znajdziecie u niego duży wybór produktów, które są świetnie wykonane. Można oczywiście zamówić opakowanie z nadrukiem np. z logiem Waszej firmy. Sama decyduje na współpracę z nimi od kilku miesięcy i uważam, że lepiej trafić nie mogłam.

Zgłoś nadużycie #14 7 kwietnia 2020, 5:59

Szrutka avatar Posty: 206 Podziękowania: 0
Może zdecydujecie się na folie stretch? Wygodnie, szybko i tanio zapakujecie każdą rzecz praktycznie w taką folie :) Na stronie https://streczujemy.pl znajdziecie te w bardzo dobrych cenach, także i folie maszynowe

Zgłoś nadużycie #15 17 kwietnia 2020, 17:19

firt avatar Posty: 40 Podziękowania: 0
My kupujemy pudła z zakładu introligatorskiego Katarzyny Napieraj w Katowicach https://www.introligatorniakatarzynanapieraj.pl/oferta. Ich oferta jest bardzo dobra, mają świetne ceny i dobre jakościowo kartony, więc bardzo ich polecam.

Zgłoś nadużycie #16 20 kwietnia 2020, 10:49

dzer avatar Posty: 21 Podziękowania: 0
A my kartony i opakowania do wysyłek kupujemy z firmy ALL-PACK OPAKOWANIA z Dąbrowy Górniczej https://all-pack.pl/opakowania-lite.html. Mają kartony super jakości, w bardzo dobrych cenach, no i do tego zdecydowanie najlepiej nam się sprawdzają ze wszystkich jakich używaliśmy do tej pory, polecam.

Zgłoś nadużycie #17 20 kwietnia 2020, 14:38

brendon.goodwin brendon.goodwin awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Ciesze się, że znalazłam odpowiedni wątek ponieważ zastanawiam się nad ofertą tych opakowań materiałów https://kraftland.pl/nasz-oferta/ chcę postawić na rzetelną firmę, która posiada obsługę klienta na wysokim poziomie. Czy kupowaliście od nich kartony? Widziałam również, że możliwe jest zamówienie kartonów z nadrukiem.