Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Palety plastikowe, czy drewniane?

Zgłoś nadużycie #1 22 października 2019, 11:32

maksymilian avatar Posty: 191 Podziękowania: 0
Na https://www.utzgroup.pl/palety-plastikowe/ dostępna jest oferta zakupu palet plastikowych od producenta. Zastanawiam się jednak czy warto, czy jednak lepiej stawiać na palety drewniane do magazynu. Możecie coś podpowiedzieć, doradzić?

Zgłoś nadużycie #2 22 października 2019, 20:53

stopas avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Siemanko wszystkim.

Zgłoś nadużycie #3 10 listopada 2019, 19:43

wowin avatar Posty: 238 Podziękowania: 0
Moim zdaniem najlepsze są palety drewniane. To materiał ekologiczny i biodegradowalny a teraz warto na to patrzeć no i ceny sa mniejsze niż za plastik. Jak szukasz dobrej jakości palet, solidnych i wytrzymałych to ja mogę doradzić te z http://palety.katowice.pl/ W ofercie mają palety EURO, drewniane, przemysłowe, palety Düsseldorf, nadstawki paletowe, kosze Gitterbox, czyli jak widzisz działają kompleksowo. Co więcej możesz u nich zamówić palety na wymiar, niestandardowe. Ceny mają bardzo rozsądne, nam firma po całości odpowiada.

Zgłoś nadużycie #4 21 kwietnia 2020, 10:43

Dionizo avatar Posty: 14 Podziękowania: 0
Ja palety polecam drewniane - solidnie wykonane, wytrzymują duży ciężar, a później można wykorzystać je jako elementy do stworzenia mebli ogrodowych. Dobrą ofertę palet mają https://www.kmz.biz.pl/oferta/sprzedaz-rolnicza-i-przemyslowa/ niskie ceny i wysoka jakość usług. Zamawiałem u nich już kilkukrotnie. Zawsze wszystko na czas, są też bardzo elastyczni, więc dopasowują termin dostawy indywidualnie pod moje potrzeby. Palety solidnie wykonane i obrobione, nic się nie łamie, gwoździe nie wystają.