Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

panele, czy podłogi drewniane?

Zgłoś nadużycie #41 4 października 2019, 11:46

sabina0 avatar Posty: 11 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o wygląd, to drewniane podłogi nie mają sobie równych. Ale jeśli chodzi o aspekty praktyczne - czyli łatwe utrzymanie w połączeniu z fajnym wyglądem to panele, które np. mają fakturę drewna, jak dla mnie są najlepszym rozwiązaniem ;)

Zgłoś nadużycie #42 7 kwietnia 2020, 17:44

asiek avatar Posty: 214 Podziękowania: 0
My z mężem chcemy zamówić panele z https://www.ddd.com.pl/ Znaleźliśmy naprawdę piękny model paneli w atrakcyjnej cenie i nie wyobrażam sobie innej podłogi w naszym salonie. Początkowo mąż chciał położyć płytki, ale stwierdziliśmy, że panele będą się lepiej prezentować.

Zgłoś nadużycie #43 25 kwietnia 2020, 19:38

aszka avatar Posty: 351 Podziękowania: 0
Myślę, że mogą wam się spodobać panele firmy quick step . Bardzo prosto się je zakłada i są praktyczne w użytkowaniu. Jeśli macie automatyczny odkurzacz, to praktycznie nic nie trzeba robić. Pomyślcie nad takim rozwiązaniu. Są bowiem dostępne w wielu kolorach, więc z łatwością można wybrać rozwiązanie w pełni dopasowane do swoich potrzeb. Także cenowo wypadają ok.

Zgłoś nadużycie #44 27 kwietnia 2020, 19:02

yvonne.toy yvonne.toy awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Wolałabym jednak beton architektoniczny w mieszkaniu :)

Zgłoś nadużycie #45 24 lipca 2020, 16:59

waldek avatar Posty: 53 Podziękowania: 0
Podłoga w biurze czy firmie dużo szybciej się niszczy i jak najbardziej warto wziąć to pod uwagę, gdy się remontuje takie pomieszczenia. Zdecydowanie warto sprawdzić materiały typowo na podłogę do biura. Sprawdzają się wykładziny firmy http://www.sagar.com.pl/ które mają dość sporą wytrzymałość.