Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Parking

Zgłoś nadużycie #1 23 czerwca 2018, 12:08

mpire avatar Posty: 442 Podziękowania: 1
Już wielokrotnie próbowałam otworzyć swoją działalność, ale zawsze coś szło nie po mojej myśli i ostatecznie nie otworzyłam ani jednej. W związku z tym że mieszkam nieopodal centrum handlowego, które nie dysponuje zbyt wielkim parkingiem, a sama mam dom z dużym (nieużywanym terenem), postanowiłam otworzyć tam płatny parking. Mój mąż jest zachwycony pomysłem, znalazł nawet platformy parkingowe, dzięki którym pomieścimy więcej samochodów. Są one dostępne na stronie: http://www.metaltech.pl/platformy-parkingowe/ .
Czy myślicie, że te platformy są niezbędne, czy może dokupić je, jak faktycznie samochody nie będą się mieścić?

Zgłoś nadużycie #2 25 czerwca 2018, 13:35

gazelka avatar Posty: 34 Podziękowania: 0
Z parkingami zawsze jest problem wiec to może być dobry pomysł.

Zgłoś nadużycie #3 26 czerwca 2018, 10:16

Grzmot avatar Posty: 133 Podziękowania: 1
Jak się ma dom i teren w odpowiedniej lokalizacji, to rzeczywiście jest to super pomysł. ja paradoksalnie również mam problem parkingowy - posiadam biuro w ścisłym centrum Warszawy. Ale mam nadzieję, że sprawa niedługo się rozwiążę, gdyż planuję skorzystać z ich oferty wynajęcia lokalu w Śródmieściu, ale z wszelką niezbędną dla mnie infrastrukturą.

Zgłoś nadużycie #4 12 lipca 2018, 13:31

lucek avatar Posty: 75 Podziękowania: 0
I kosztują takie parkinkgi niestety sporo.

Zgłoś nadużycie #5 30 października 2018, 16:43

wysimirski avatar Posty: 109 Podziękowania: 0
W przypadku parkingów jak i wszystkiego innego jest ogrom przepisów bhp. Tutaj http://incor.com.pl/realizacje/tereny-zewnetrzne-parkingi-drogi/ zobaczcie o czym mowa. Trzeba z tym wszystkim się zapoznać, bo później mogą być tylko problemy.

Zgłoś nadużycie #6 7 marca 2019, 16:33

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Parking to świetny pomysł na biznes! Też właśnie taki prowadzę :D Z doświadczenia powiem Ci, że najważniejsze są odpowiednie systemy parkingowe. Tak naprawdę wszystko, co jest potrzebne do parkingu, można kupić u http://zegpar.com.pl/ :) Ja właśnie z ich oferty korzystałam i jestem naprawdę zadowolona, mój parking jest bardzo nowoczesny!

Zgłoś nadużycie #7 27 maja 2019, 11:40

penxol avatar Posty: 272 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o parkingi przy lotniskach w Gdańsku to ja wraz z żoną preferuję https://www.parkinglotniskowybastian.pl/ jest to parking strzeżony, znajduje się nie daleko lotniska i doba nie kosztuje dużo, czasami trafiają się super promocje

Zgłoś nadużycie #8 28 maja 2019, 17:30

karolmis12 avatar Posty: 35 Podziękowania: 0
Ja polecam serdecznie parking z którego już kiedyś korzystałam https://cedet.parkujesz.pl/

Zgłoś nadużycie #9 15 marca 2020, 23:15

wowin avatar Posty: 238 Podziękowania: 0
Budową parkingów, chodników czy dróg zajmie się firma Spec Dróg https://www.specdrog.pl/ Działają na terenie Krakowa i okolic. Są solidni, rzetelni i terminowi no i mają rozsądne ceny, dlatego warto sobie ich sprawdzić. Moim zdaniem będziecie zadowoleni z ich usług, ja jestem.

Zgłoś nadużycie #10 15 marca 2020, 23:15

wowin avatar Posty: 238 Podziękowania: 0
Budową parkingów, chodników czy dróg zajmie się firma Spec Dróg https://www.specdrog.pl/ Działają na terenie Krakowa i okolic. Są solidni, rzetelni i terminowi no i mają rozsądne ceny, dlatego warto sobie ich sprawdzić. Moim zdaniem będziecie zadowoleni z ich usług, ja jestem.