Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Piec na pellet

Zgłoś nadużycie #1 13 grudnia 2017, 14:44

Takor avatar Posty: 281 Podziękowania: 0
Wcześniej zastanawialiśmy sie w jaki sposób ogrzewać nasz dom. jak już zdecydowaliśmy się na pellet to teraz zastanawiamy się jaki piec bedzie najbardziej odpowiedni. Sporo czytam i wydaje mi się że takie artykuły https://pelletem.pl/cena-pelletu/ , bardzo pomagają w wyborze takich sprzętów.

Zgłoś nadużycie #2 20 grudnia 2017, 20:08

misia avatar Posty: 56 Podziękowania: 0
My przy budowie zdecydowaliśmy się na inne rozwiązanie, a mianowicie zastosowaliśmy ogrzewanie na podczerwień http://www.najtanszeogrzewanie.pl/. Miejsce potrzebne na ustawienie pieca i magazynowanie opału przeznaczyliśmy na suszarnie. W końcu suszarka nie wędruje po salonie jak w poprzednim mieszkaniu, w domu cieplutko i miło.

Zgłoś nadużycie #3 27 stycznia 2018, 23:20

holeczka avatar Posty: 96 Podziękowania: 0
Moja siostra jakiś czas temu zamawiała poprzez https://www.gieldakotlow.pl - teraz mi poleciła bo oni też paliwo ze szwagrem do kotła zamawiają. Znacie ten sklep?

Zgłoś nadużycie #4 27 marca 2018, 19:05

Pokrzywa avatar Posty: 41 Podziękowania: 0
Poczytajcie tutaj http://windhager.pl/ Mają piec na biomasę. Wygląda bardzo nowocześnie, a z tego co wyczytałam to działa wręcz bezobsługowo. Mnie sie spodobał, nawet bardzo. Podobno te piece są bardzo wydajne.