Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Piękny uśmiech

Zgłoś nadużycie #31 27 maja 2018, 3:59

malwinaww avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Podstawą u mnie, to na pewno aparat na zęby, bo są krzywe tak, że nie wiem, czy ktoś sobie z tym poradzi. A mieszkam we Wrocławiu, z tym, że rodzinę mam prawie w całej Polsce, gdyby trzeba było gdzieś dojechać.

Zgłoś nadużycie #32 27 maja 2018, 4:01

emilka8767 avatar Posty: 350 Podziękowania: 0
Więc na początek na pewno wizyta u ortodonty. Polecę Ci dobrego ortodontę w Tychach. Tutaj masz link http://www.ortodonta.tychy.pl/ Gabinet mieście się na ulicy Barona 30. Trzymam kciuki, aby było wszystko w porządku! :)

Zgłoś nadużycie #33 27 maja 2018, 4:02

malwinaww avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Bardzo Ci dziękuję :) sprawdzę, jakie mają opinie, co mogą zaoferować i zapiszę się na wizytę. Mam nadzieję, że w końcu uda mi się powalczyć o ten piękny uśmiech.

Zgłoś nadużycie #34 28 maja 2018, 22:06

Ramoneska avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Piękny uśmiech to przede wszystkim kompletny uśmiech. Ja niestety miałam ogromny problem z jedynką bo zepsuł się korzeń i nadawała się do usunięcia. Nie miałam innego wyjścia jak zdecydować się na implant. Szukałam gabinetu, w którym można zrobić implant w jeden dzień i trafiłam do doktor Świątkowskiej https://stomatologiaswiatkowska.pl/implantologia-stomatologiczna/ . Faktycznie, w ciągu jednej wizyty wstawiła mi bezboleśnie jedynkę. Nie różni się ona kolorem od innych zębów.

Zgłoś nadużycie #35 11 czerwca 2018, 14:18

ella avatar Posty: 84 Podziękowania: 0
jest dużo sposobów, ale nic nie daje takiego efektu jak stomatologia. Zęby muszą być zdrowe żeby były białe, warto więc nie tylko je myć ale też regularnie odwiedzać dentystę.
Nie wiem skąd jesteście ale mogę polecić 3gdentist - klinika stomatologiczna kraków, cennik na stronie http://3gdentist.eu/

Zgłoś nadużycie #36 19 czerwca 2018, 10:22

gazelka avatar Posty: 34 Podziękowania: 0
Żeby były piękne najlepiej regularnie chodzić do dentysty.

Zgłoś nadużycie #37 27 czerwca 2018, 2:01

nellon avatar Posty: 356 Podziękowania: 2
Nigdy nie eksperymentuję, jeżeli mowa o dentystach, mam swojego jednego sprawdzonego - http://glamourdental.pl/stomatolog-warszawa i do niego właśnie chodzę już ładnych parę lat. Kiedyś jak przeglądałem jakieś rankingi najlepszych dentystów z Warszawy, to znajdował się w czołówce.

Zgłoś nadużycie #38 12 sierpnia 2018, 22:47

aszka avatar Posty: 430 Podziękowania: 0
Dobra szczoteczka to podstawa. Sama wiem o tym najlepiej. Jeśli zęby są dokładnie czyszczone, to są bielsze. Poza tym można dzięki temu czuć się naprawdę komfortowo. Mi się w końcu udało znaleźć dobre, ale nie drogie rozwiązanie. Poczytajcie sobie tutaj https://www.shop-dent.pl/pl/p/SEYSSO-Carbon-Basic-Szczoteczka-soniczna-z-3-tryba... . Mam i jestem zadowolona z wyboru!

Zgłoś nadużycie #39 16 sierpnia 2018, 22:14

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Na piękny uśmiech składa się kilka czynników. Na pewno można tu wymienić proste i białe zęby, czyli dokładnie to, czego zawsze mi brakowało. Postanowiłem spełnić swoje marzenie o pięknym uśmiechu i wybrałem się do https://www.unidentunion.pl/ . Jestem meeeega zadowolony z efektów i zdecydowanie mogę powiedzieć, że to najlepsza klinika stomatologiczna w Polsce :)

Zgłoś nadużycie #40 25 sierpnia 2018, 14:35

helercz avatar Posty: 361 Podziękowania: 0
Praktycznie wszystko na temat zdrowia uda Ci się znaleźć na portalu https://www.zdrowie.info.pl/mozna-poprawic-wchlanianie-zelaza/ artykuły są pisane przez specjalistów, tak więc masz pewność, że będą pisane zgodnie z prawdą.