Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Piękny uśmiech

Zgłoś nadużycie #71 4 listopada 2019, 20:57

xokon avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Co stosujecie, żeby wasze zęby były zdrowe?

Zgłoś nadużycie #72 24 listopada 2019, 13:46

emilka8767 avatar Posty: 370 Podziękowania: 0
Mi piękny uśmiech zapewnił dr Wesoły.To on założył mi licówki, dzięki, którym mój uśmiech nie tylko stał się bielszy, ale też idealnie równy. Ofertę jego kliniki stomatologicznej znalazłam na stronie: http://wesolystomatologia.pl/ . Gorąco polecam, każdy stomatolog tutaj jest doświadczony i wykazuje się ogromnym profesjonalizmem.

Zgłoś nadużycie #73 29 listopada 2019, 15:52

maya.schneider maya.schneider awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Po wybieleniu zęby żółkną szybciej... czy są na to jakieś naturalne sposoby?

Zgłoś nadużycie #74 3 grudnia 2019, 11:46

goldner.amie goldner.amie awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Bardzo dobrze na zęby działa wewnętrzna strona skórki od banana, wzmacnia szkliwo i wybiela, ale musi być w miarę świeża

Zgłoś nadużycie #75 19 stycznia 2020, 17:21

gispi avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Na piękny uśmiech nie ma lepszej metody od licówek. Zwłaszcza, gdy na efekty nie masz czasu długo czekać. Znaczenie ma jednak jakie licówki zostaną użyte, dlatego powinno się chodzić wyłącznie do sprawdzonego stomatologa. W moim przypadku jest to akurat https://www.dentalfraternity.pl/oferta/protetyka/ z Warszawy.

Zgłoś nadużycie #76 23 stycznia 2020, 23:24

makakk avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Ja od lat chodzę do gabinetu stomatologicznego dr Pawła Drozda https://www.stomatolog-ruczaj.pl/ i jestem bardzo zadowolony bo to solidny stomatolog a do tego ceny nie są wzięte z sufitu. Nie czekam długo na umówienie wizyty a z bolącym zębem byłem przyjęty jeszcze tego samego dnia.

Zgłoś nadużycie #77 23 stycznia 2020, 23:24

makakk avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Ja od lat chodzę do gabinetu stomatologicznego dr Pawła Drozda https://www.stomatolog-ruczaj.pl/ i jestem bardzo zadowolony bo to solidny stomatolog a do tego ceny nie są wzięte z sufitu. Nie czekam długo na umówienie wizyty a z bolącym zębem byłem przyjęty jeszcze tego samego dnia.

Zgłoś nadużycie #78 29 stycznia 2020, 11:41

serenada avatar Posty: 368 Podziękowania: 0
Stawiajcie na nowocześnie wyposażone gabinety. Wiadomo że nowoczesny sprzęt to podstawa dobrego leczenia, ja na to zwracam uwagę jak szukam odpowiedniego dla siebie specjalisty. Tu na pewno zadowolą was gabinety http://demeter.com.pl/ . Przyjmuje tu wielu dentystów, pomagają także z implantami, protezami i innymi bardziej skomplikowanymi zabiegami na zęby. Ja bardzo polecam to miejsce w Warszawie!

Zgłoś nadużycie #79 20 lutego 2020, 13:24

Szrutka avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
Postawcie zarówno na białe zęby, jak i to żeby te były zdrowe. To jest oczywiście najważniejszą kwestią jeżeli chodzi o dbanie o swój uśmiech. Tu ważna, najważniejsza jest oczywiście profilaktyka. Na stronie https://www.sunstargum.com/pl/produkty/zaawansowana-ochrona-dziasel/gum-paroex-0... znajdziecie świetne produkty do mycia zębów, ja teraz zamierzam kupić sobie z myślą o moich dziąsłach, specjalny płyn do płukania jamy ustnej.

Zgłoś nadużycie #80 25 marca 2020, 8:06

smillo avatar Posty: 68 Podziękowania: 0
Piękny uśmiech to zdrowy uśmiech :) . Ja chodzę do gabinetu stomatologicznego Dental w Lublinie i tam wszystkie swoje zęby poleczyłam, a teraz założyłam tam aparat na zęby i prostuję :) . Mają tam świetnych dentystów, bardzo delikatnych i niesamowicie kompetentnych, polecam.