Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pierwsze buty dla dziecka

Zgłoś nadużycie #1 6 stycznia 2019, 10:47

marilla marilla awatar Posty: 169 Podziękowania: 1
Tak się zastanawiam czy już nadszedł czas na pierwsze buty dla mojej Córki, czy jeszcze nie... Moja Mała (prawie 10 miesięcy) już bardzo sprawnie raczkuje i podejmuje pierwsze próby chodzenia. Wstaje podnosząc się przy kanapach, meblach, krzesłach i wszystkim co możliwe, puszcza się nawet i próbuje robić pierwsze kroki samodizelnie. Bardzo chętna jest żeby chodzić jak trzyma się ją za rączki. Na spacerze też już by najchętniej wyskoczyła z wózka. I teraz nie wiem czy powinnam już poszukać dla niej pierwszych butów, żeby ułatwić jej stawianie pierwszych kroków, czy jeszcze poczekać?

Zgłoś nadużycie #2 10 stycznia 2019, 11:19

zula avatar Posty: 63 Podziękowania: 0
Zależy od sytuacji. W domu tylko przez pierwsze dwa–trzy miesiące samodzielnego chodzenia dziecko może nosić jedynie skarpetki z antypoślizgowym spodem. Potem powinno mieć już kapcie lub buty, koniecznie ze sztywnym zapiętkiem! Boso może biegać tylko po miękkim podłożu, np. po puszystym dywanie, a latem po trawie czy piasku.
Jesli jednak wychodzisz z dzieckiem na zewnątrz to powinno mieć na sobie buciki.

Poszukaj butów tym sklepie: https://e-butydladzieci.pl - ostatnio zamawiałam tam buty dla córki, mają tam bardzo wielu dobrych producentów obuwia.Poza tym obsługa jest zorientowana, tak więc powinni Ci doradzić jakie buty dla malucha wybrac.

Zgłoś nadużycie #3 31 stycznia 2019, 16:32

karolina40 avatar Posty: 22 Podziękowania: 0
Myślę, że już możesz rozejrzeć się bucikami. Duży wybór ślicznych bucików znajdziesz np. w https://www.czasnabuty.pl.

Zgłoś nadużycie #4 15 lipca 2019, 9:47

weronika97 avatar Posty: 226 Podziękowania: 0
Nie wiem czy aż dla takich maluszków buty mają, ale spory wybór sportowego obuwia dla dzieci jest w sklepie ButyModne. O na przykład takie https://butymodne.pl/american-adi-sportowe-buty-dzieciece-6759-american-club-roz... typowo dziewczęce modele. Myślę, że możesz u nich popatrzeć, bo wybór jest duży.