Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Plac zabaw w ogrodzie

Zgłoś nadużycie #21 4 września 2019, 15:27

martak avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
W dzisiejszych czasach na rynku dostępne są najróżniejsze akcesoria, za pomocą których można urządzić dziecięcy plac zabaw. Oprócz podstawowych huśtawek czy piaskownicy, można też pomyśleć o takim rozwiązaniu jak domek dziecięcy Płomyczek z tarasem 200/200cm: https://ogrodolandia.pl/domek-dzieciecy-plomyczek-2x2 . Domek został wykonany z trwałego i naturalnego materiału, dzięki czemu świetnie komponuje się z otoczeniem. Jestem pewna, że dzieciakom spodoba się ta propozycja.

Zgłoś nadużycie #22 3 stycznia 2020, 12:08

smillo avatar Posty: 43 Podziękowania: 0
Super pomysł :) . Też mam plac zabaw w ogrodzie dla dzieciaków. Mąż sam zajmuje się stolarką, więc domek i huśtawkę zrobił samodzielnie, a do tego dokupiliśmy piasek do piaskownicy i też nawierzchnię bezpieczną, bo na tym to jednak nie ma co oszczędzać. Nawierzchnię mamy z ELS POLAND https://elspoland.pl/ i dodatkowo mamy od nich jeszcze grę podwórkową, wszystko wykonane naprawdę porządnie, polecam serdecznie.

Zgłoś nadużycie #23 12 lutego 2020, 10:01

Szrutka avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
W sumie fajnie opcja. Dla jednego dziecka może nie warto, jednak jak macie dwójkę to już jak najbardziej. Sprawdźcie sobie tu ofertę od http://legi-polska.pl Solidne ogrodzenie na pewno też się przyda.