Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Planowanie ślubu i wesela

Zgłoś nadużycie #1 10 marca 2017, 9:52

Kinia23 avatar Posty: 163 Podziękowania: 0
O czym nie można zapomnieć?

Zgłoś nadużycie #2 13 marca 2017, 9:53

Grzmot avatar Posty: 133 Podziękowania: 1
O fotografie i kamerzyście. Bo to właśnie te pamiątki zostaną na całe życie. Zerknij na http://kapitankamera.pl/ i dopytaj o wolne terminy już dziś.

Zgłoś nadużycie #3 22 marca 2017, 12:27

Kingaa avatar Posty: 18 Podziękowania: 0
Na pewno o dobrej oprawie muzycznej. Jeśli chcecie, to możecie zajrzeć na http://djdaro.pl/ . Jak dla mnie to naprawdę dobry dj weselny. Sprawdźcie, Dj Daro zajmuje się organizacją imprez na śląsku.

Zgłoś nadużycie #4 27 marca 2017, 16:44

Natalia_BoaVista avatar Posty: 310 Podziękowania: 1
Ja to się cieszę, że mam ten cały szum już za sobą. Za niecały miesiąc będę obchodzić pierwszą rocznicę.

Zgłoś nadużycie #5 5 maja 2017, 9:36

milexica avatar Posty: 13 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o planowanie ślubu i wesela to warto zastanowić się nie tylko nad wyborem sali, ale i jej wyposażeniem. Właśnie pomagam w organizacji ślubu siostry i niestety, tam gdzie będzie wyprawiane wesele brakuje wygodnych sof, baru, kilku stolików. I mam pytanie. Myślałyśmy o skorzystaniu z możliwości wypożyczenia mebli tu http://movement.com.pl/meble-eventowe/ Firma wygląda rzetelnie, ale fajnie byłoby się upewnić. Znacie ją może?

Zgłoś nadużycie #6 17 lipca 2017, 11:46

skay avatar Posty: 125 Podziękowania: 0
Najważniejsza jest sala weselna , a potem już z górki :) Ciężko jest wybrać sale , gdy tyle jest ich w okół . Ja już mam sprawdzoną , więc mogę ci polecić tą w Hotelu Poniatowskim https://www.hotelponiatowski.pl/ . Jest piękna , bardzo ładnie urządzona do tego pyszne dania oraz zachwycający ogród :) Sprawdź na stronie a się przekonasz , że warto :)

Zgłoś nadużycie #7 31 lipca 2017, 10:58

Afeza avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Przy planowaniu pomyśl jakimi atrakcjami chcesz uraczyć gości. Teraz to modne mieć u siebie coś innego ;) U mnie bardzo dobre wrażenie zrobił barman. Wynajęłam tego www.ontherocksbar.pl/oferta/barman-na-wesele. Robił świetne drinki w widowiskowy sposób. I o dziwo nie poszło dużo alkoholu a wszyscy się dobrze bawili :)

Zgłoś nadużycie #8 5 sierpnia 2017, 17:41

Patrycja avatar Posty: 38 Podziękowania: 0
Ja miałam największe problemy ze znalezieniem sali w terminie ślubu. Trzeba chyba od tego zacząć.Niektóre sale, są zamówione z dwuletnim wyprzedzeniem.Jak będziesz szukać, to pomocna będzie przeglądarka sal weselnych: http://www.saleweselne.com/. To bardzo ułatwia znalezienie sali, która spełni Twoje oczekiwania.

Zgłoś nadużycie #9 23 sierpnia 2017, 15:21

domisias94 avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Sala weselna, zespół, fotograf plus kamerzysta. Dokładnie w tej kolejności i co najmniej półtora roku przed ślubem. Terminy są nieźle wyśrubowane ;)

Zgłoś nadużycie #10 28 września 2017, 11:33

weronika97 avatar Posty: 227 Podziękowania: 0
Planowanie wesela należy zacząć od znalezienia odpowiedniej sali, a to dlatego, że rezerwowane są one na wiele miesięcy naprzód, a w popularnych lokacjach nawet na lata. W okolicy Warszawy w pierwszej kolejności sprawdźcie Hotel Afrodyta, na wesele nadaje się idealnie, ma piękną salę, elegancką i przestronną, dobry catering, nie trzeba też przejmować się noclegiem - tu http://www.afrodytaspa.pl/wesela jest o nim trochę.