Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Planowanie ślubu i wesela

Zgłoś nadużycie #91 12 września 2019, 15:24

ariana avatar Posty: 171 Podziękowania: 0
Warto też pomyśleć o takiej opcji jak obsługa cateringowa. Zajrzyjcie w tym celu na stronę http://horecaservice.pl/obsluga-cateringowa-na-bankiety-krakow/ . Zapoznacie się tam z ofertą firmy, która się w tym specjalizuje i działa na terenie Krakowa.

Zgłoś nadużycie #92 17 września 2019, 23:05

aszka avatar Posty: 191 Podziękowania: 0
Jeśli planujecie ślub z naszym rodakiem, to nie się co spinać. Jeśli jednak naszym wybrańcem jest obcokrajowiec, to przygotowania trzeba zacząć dużo wcześniej. Tutaj https://tlumaczenia.lodz.pl/slub-z-cudzoziemcem/ macie wszystko wyjaśnione. Trzeba się przygotować na nietypowe sytuacje, które mogą nas spotkać, aby przed samą uroczystością mieć wszystko dopięte na ostatni guzik.

Zgłoś nadużycie #93 27 września 2019, 10:53

mosek avatar Posty: 198 Podziękowania: 0
Polecam odpowiednio wcześnie zainteresować się strojem na wesele. Dobrym wyborem jest postawienie na garnitur szyty na miarę. Tylko trzeba wcześnie się tym zainteresować, bo dobre firmy takie jak Hegg potrzebują kilku tygodni na realizację zamówienia.

Zgłoś nadużycie #94 10 października 2019, 10:30

martak avatar Posty: 221 Podziękowania: 0
Na pewno trzeba też znaleźć dobrego fotografa ślubnego. Każdemu przecież zależy na pięknej pamiątce z wesela. Dlatego polecam zapoznać się bliżej z portfolio pana Tomasza Willmanna: https://tomaszwillmann.com/fotograf-slubny-zielona-gora/ . Myślę, że spodobają się Wam jego propozycje.

Zgłoś nadużycie #95 17 października 2019, 15:42

franksa avatar Posty: 133 Podziękowania: 0
W pierwszej kolejności sala i kościół, póżniej polecam zainteresować sie Djem, fotografem i dekoracjami. Tu także fajnie sprawdzą się takie atrakcje jak fotobudka. Na stronie http://fotobudazwooda.pl znajdziecie właśnie tego typu atrakcje weselną - drewnianą fotobudkę.