Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Planowanie ślubu i wesela

Zgłoś nadużycie #71 22 lutego 2019, 11:46

franksa avatar Posty: 160 Podziękowania: 0
No tu na pewno sporo was czeka wyzwań. Na każdym etapie będziecie musieli liczyć sie ze sporymi kosztami, wesele niestety kosztuje. Ale zawsze coś z prezentów wam się zwróci ;) Jeżeli jeszcze nie macie wybranej sukni ślubnej to zajrzyjcie na stronkę https://www.agnesfashiongroup.pl/ i poprzeglądajcie kolekcje salonów Agnes.

Zgłoś nadużycie #72 19 marca 2019, 19:10

Domek avatar Posty: 83 Podziękowania: 0
Szukam ładnego garnituru dla mojego przyszłego męża. Gdzie Wy szukaliście garniturów? Czy korzystaliście może z https://evita.com.pl/produkty/dzial-meski/garnitury/ ?

Zgłoś nadużycie #73 22 marca 2019, 3:34

sabinawasilewska avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Warto zadbać o dobre balony z helem i inne balonowe dekoracje. Ja zamawiałam od https://pracowniabalonowa.pl Wyszło cudownie :)

Zgłoś nadużycie #74 22 marca 2019, 10:54

lolli avatar Posty: 122 Podziękowania: 0
Jeżeli planujesz swój ślub i wesele to zerknij sobie do tego artykułu:
http://www.djmw.pl/jaka-wybrac-muzyke-na-wesele/
jest tam świetnie opisany aspekt muzyczny czyli jaką muzykę wybrać na wesele. Myślę, że na każdym weselu bardzo istotna jest oprawa muzyczna więc zadbaj aby wszystko było na jak najwyższym poziomie.

Zgłoś nadużycie #75 1 kwietnia 2019, 20:36

carolka avatar Posty: 201 Podziękowania: 0
My jesteśmy na etapie poszukiwań obrączek. Dzisiaj znaleźliśmy kilka fajnych modeli na https://www.zaklad-zlotniczy.pl/obraczki-slubne/ i chyba zdecydujemy się na obrączki z odciskiem palca. Co sądzicie o takich nowoczesnych obrączkach? Nie chcemy nic klasycznego.

Zgłoś nadużycie #76 3 kwietnia 2019, 22:08

jjusti18 avatar Posty: 379 Podziękowania: 0
A suknię ślubną już macie wybraną? Czy na razie jeszcze nie? Ja powiem wam, że właśnie rozpoczęłam poszukiwania i mam już nawet coś na oku tutaj https://www.madonna.pl/berta-bridal.html . Bardzo ładne oferują tam sukienki. Co ważne są one nie tylko doskonałej jakości, ale i oryginalna. Wyglądają niepowtarzalnie.

Zgłoś nadużycie #77 19 kwietnia 2019, 12:52

Martollina Martollina awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Ja np. jestem już po całej organizacji. Wesele odbędzie się za dwa miesiące, chciałabym jeszcze zamówić odpowiednie albumy na zdjęcia. Co sądzicie o takich https://www.fotosklep55.pl/oferta/albumy-na-zdjecia? Chciałabym wybrać białe albumy, które pasują do tej uroczystości.

Zgłoś nadużycie #78 15 maja 2019, 18:13

Konewka Konewka awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Ja z kolei się zastanawiam nad kieliszkami ślubnymi... Co byście powiedzieli np. na ofertę https://pomponik24.pl/Pomponik24/c/kieliszki-slubne ?

Zgłoś nadużycie #79 15 maja 2019, 21:07

napsko avatar Posty: 16 Podziękowania: 0
Przy planowaniu wesela warto przemyśleć wspólnie jak ma wyglądać pierwszy taniec. Jaki utwór wybrać... Na pierwszy taniec wybraliśmy utwór Ed Sheeran "Perfect". Nie bardzo wiedzieliśmy, w jaki sposób zatańczyć do tej piosenki. Pomógł nam instruktor tańca z https://dancebookwarszawa.pl. Dopasował choreografię do naszych umiejętności tanecznych. Wyszło wyjątkowo, romantycznie i z uczuciem.

Zgłoś nadużycie #80 27 maja 2019, 10:25

maksymilian avatar Posty: 191 Podziękowania: 0
To wcale nie jest łatwe zadanie, jeśli planujemy naprawdę dużą uroczystość. Można jednak skorzystać z pomocy z Plannerów Ślubnych, którzy mają wiedzę i doświadczenie. Ważne też jest to by wybrać salę. Na https://zacisze.gda.pl/ jest możliwość zorganizowania ślubu i wesele a plenerze. Jeśli ktoś jest z Gdańska, to na pewno zna to miejsce.