Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Płot panelowy

Zgłoś nadużycie #11 20 marca 2016, 20:06

ska78 avatar Posty: 17 Podziękowania: 0
Takie płoty panelowe, albo inaczej płoty z desek kompozytowych, przede wszystkim są bardzo ładne wizualnie, a po drugie moim zdaniem są trwalsze niż gdyby się chciało porównać z płotem typowo drewnianym. Płot który był instalowany przez mojego brata jest właśnie z desek kompozytowych. Brat montował ogrodzenie z elementów poznańskiej firmy POLdeck. POLdeck ogrodzenia charakteryzuje jedna bardzo ważna rzecz - praktycznie do minimum ograniczona jest pielęgnacja takiego ogrodzenia. Nie łapie tak od razu brudu jak tradycyjne prawdziwe drewno. Razem z klinkierowym murkiem i słupkami wygląda to mega ładnie.

Zgłoś nadużycie #12 12 kwietnia 2016, 11:37

ewoun ewoun awatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Używałem go i powiem szczerze, nie podobał mi się, po kilku deszczach i gradzie, ja jako zwykły ksiegowy Krakow widzę niedoskonałości produktu.
Najlepiej metalowe ogrodzenie, jest najbardziej pewne.

Zgłoś nadużycie #13 7 maja 2016, 9:04

Olddrator avatar Posty: 59 Podziękowania: 0
Mi się bardzo podoba płot panelowy. Dlatego też taki sobie sprawiłem wokół swojego domu. Firma TCS Ogrodzenia
http://tcsogrodzenia.com w pełni zajęła się sprzedażą oraz realizacją zamówienia. Wszystko przebiegło bardzo pomyślnie ;)

Zgłoś nadużycie #14 30 czerwca 2016, 12:35

misiek34 avatar Posty: 275 Podziękowania: 1
Nie podobają mi się takie płoty, wolę metalowe.

Zgłoś nadużycie #15 14 listopada 2016, 12:31

Kinia23 avatar Posty: 163 Podziękowania: 0
Wypowiadając się w kwestii grodzenia dodam od siebie, że w ogóle na sam początek warto zajrzeć na http://www.mtgeodezja.pl/ i skontaktować się z nimi, aby być pewnym, że ogrodzenie stawiamy zgodnie z przepisami i, przede wszystkim, na swoim terenie :)

Zgłoś nadużycie #16 27 listopada 2017, 9:55

martak avatar Posty: 403 Podziękowania: 0
Sama się obecnie zastanawiam nad tym, na co najlepiej się zdecydować. Wybór nie jest łatwy. Póki co planuję zamówić darmową wycenę ogrodzenia palisadowego ze strony http://tcsogrodzenia.pl/ . Dam znać, co z tego wyjdzie :)

Zgłoś nadużycie #17 4 grudnia 2017, 20:45

nosleep avatar Posty: 239 Podziękowania: 2
Ogrodzenie panelowe to dobre rozwiązanie. Ja mam tak ogrodzoną działkę. Wybraliśmy z mężem ogrodzenie z podmurówką, bo jest trwalsze. Mąż sam je robił, okazało się, że to nie takie trudne. W zasadzie wszystkie potrzebne informacje i instrukcie wzielismy z neta - na blogu https://montazogrodzenia.com/blog/montaz-ogrodzenia-panelowego-z-podmurowka jest świetnie opisany montaż ogrodzenia panelowego. Nawet największy laik zrobiłby je bez problemu po takiej lekturze.

Zgłoś nadużycie #18 21 grudnia 2017, 11:35

pela avatar Posty: 59 Podziękowania: 0
Mi się nawet bardzo podobają takie ogrodzenia a taka siatka panelowa w firmie WAWRUK] wcale nie jest droga więc chyba się zdecyduję na takie właśnie rozwiązanie do mojego ogrodu.

Zgłoś nadużycie #19 2 kwietnia 2018, 18:54

qtere avatar Posty: 256 Podziękowania: 0
Możesz być pewny, że w tematyce ogrodzeń najwięcej aktualnych informacji dowiesz się z portalu http://www.urzadzajmy.pl/ogrodzenia-z-kamienia-hit-ostatnich-lat/ ja właśnie za jego pomocą dobrałem ogrodzenie do swojej działki

Zgłoś nadużycie #20 17 stycznia 2019, 17:23

Kirssteen avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Wygodnie i łatwo bedzie taki płot zamontować. Może i nawet sami ogarniecie ten temat, choć wiadomo, że lepiej od tego ekipę wynająć. Generalnie jednak ogrodzenia panelowe na pewno są coraz częściej wybieranym produktem. Zajrzyjcie sobie sami na https://palisada.pl Może coś dobierzecie do ogrodzenia swojej działki