Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Płot panelowy

Zgłoś nadużycie #21 21 stycznia 2019, 14:13

yanki avatar Posty: 117 Podziękowania: 0
Najlepiej jest kupić ogrodzenie od solidnego producenta. Tutaj warto wspomnieć o firmie Expert Ogrodzenia, która ma szeroki wybór ogrodzeń od cenionych producentów. Na pewno znajdziesz coś dla siebie, co posłuży Ci wiele lat bez konieczności renowacji. Z tego co wiem, to wiele osób wybiera teraz te ogrodzenia http://expert-ogrodzenia.pl/ogrodzenia-wisniowski/ - jak sama widzisz, są ponadczasowe.

Zgłoś nadużycie #22 31 maja 2019, 13:37

funia avatar Posty: 19 Podziękowania: 0
Do mnie przemawia oferta firmy Pozbruk którą widziałam ostatnio, mają świetne grodzenia i mury samonośne Gardeo - Rotterdam, Amsterdam, Oslo, Słupek L , czyli wybór duży a to nie wszystko bo jest to wszystko w sporej gamie kolorów więc praktycznie dla każdego coś odpowiedniego się znajdzie

Zgłoś nadużycie #23 11 czerwca 2019, 19:38

emilka avatar Posty: 25 Podziękowania: 0
Ja mam ogrodzenie łupane od jońca. Niesamowicie wygląda, niesamowicie proste w utrzymaniu, niesamowicie proste w montażu i niesamowicie tanie.

Zgłoś nadużycie #24 13 czerwca 2019, 0:38

alinka.pol alinka.pol awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
My z mężem też zrobiliśmy taki płot tylko że drewniany. Kupiliśmy panele i przęsła i sami to połączyliśmy. Wystarczył młotek, śrubokręt, trytytki i udało się. Przy tak dużej pracy w ogrodzie musicie zaopatrzyć się w wiele śrubek by to poskręcać. My akurat kupiliśmy tutaj https://www.kristal.net.pl/ i ta hurtownia posiada każdy typ śrub.

Zgłoś nadużycie #25 19 czerwca 2019, 13:43

mamina avatar Posty: 97 Podziękowania: 0
Wiem jak ciężko zdecydować się na konkretne ogrodzenie. Ja w zeszłym roku miałam ten sam problem. Na szczęście z polecenia koleżanki trafiłam na stronę http://www.mati-met.eu/oferta/montaz Bardzo fajnie mi doradzili i obecnie cieszę się bardzo eleganckim ogrodzeniem panelowym wokół domu.

Zgłoś nadużycie #26 20 czerwca 2019, 12:30

lolli avatar Posty: 114 Podziękowania: 0
Płot panelowy to dobry pomysł na ogrodzenie możesz sobie zerknąć tu https://www.bricoman.pl/materialy-budowlane/ogrodzenie-chodniki/ogrodzenie-metal... może sobie coś stąd wybierzesz. Pamiętaj, że na ogrodzeniu nie ma sensu oszczędzać bo robisz je jedno na kilka lat. Dobrze aby było porządne i naprawdę służyło przez lata.