Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Płot panelowy

Zgłoś nadużycie #31 5 lutego 2020, 20:08

mirkla avatar Posty: 72 Podziękowania: 0
My mamy ogrodzenia betonowe, robione przez firmę Parbet -producenta galanterii betonowej z woj. podlaskiego https://parbet.pl/. Wygląda naprawdę dobrze, jest trwałe i wykonane starannie, firma się spisała doskonale, polecam.

Zgłoś nadużycie #32 11 lutego 2020, 17:05

walter.kurt avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Na pewno jest to rozwiązanie, które zapewni dużą prywatność, taki płot zasłania wszystko.

Zgłoś nadużycie #33 19 czerwca 2020, 19:22

Szrutka avatar Posty: 236 Podziękowania: 0
Dobrze prezentują się takie ogrodzenia, kilku sąsiadów takie właśnie ma na swojej posesji i muszę przyznać, że mi się podobają. Planuje wymianę ogrodzenia, może nawet i w tym roku, więc pewnie na tego typu ogrodzenie się zdecyduje. Jedno jest pewne - kupie sobie ogrodzenie metalowe, znajomi mnie do takich przekonali. Znalazłam już firmę https://plotex.net.pl/ Jest to producent ogrodzeń. Wybranie odpowiedniego ułatwia proponowana tu wizualizacja 2d i 3d.

Zgłoś nadużycie #34 21 czerwca 2020, 22:09

rossa_pp avatar Posty: 215 Podziękowania: 0
A ja potrzebuje kilka paneli, aby osłonić się od sąsiadów i zastanawiam się nad drewnianymi ... chociaż nie do końca jestem przekonana - możecie polecić coś alternatywnego ??

Zgłoś nadużycie #35 21 października 2020, 13:24

Kirssteen avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Można tak w sumie w dobrej cenie znaleźć porządny płot, który będzie też dobrze wyglądał. Mnie tego typu ogrodzenia przekonały do siebie. Sprawdźcie sobie może propozycje od firmy https://betto.pl/ogrodzenia/ogrodzenia-sztachetowe jak szukacie ogrodzenia dla siebie. Ich ogrodzenia sztachetowe to też super wybór, ale wiadomo, że wybierzecie coś co będzie wam się najbardziej podobało, ja głównie tym się sugerowałam. Można wybrać też ogrodzenia drewniane, gabionowe, betonowe i wiele wiele innych.