Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Płyty tarasowe, kostka brukowa

Zgłoś nadużycie #11 27 stycznia 2017, 15:07

Hyra avatar Posty: 321 Podziękowania: 1
Moim zdaniem kostka granitowa to bardzo dobre rozwiązanie, bardzo efektownie wygląda i daje duże możliwości aranżacyjne. Jakby ktoś z Was szukał fachowców z okolic Bydgoszczy, warto wziąć pod uwagę Jarbet - http://jarbet.net/ firma ma doświadczenie, jest solidna, oferują kompleksowe usługi. Mają w ofercie także transport materiału na miejsce wykonania usługi, potrafią doradzić najlepsze rozwiązanie.

Zgłoś nadużycie #12 4 marca 2017, 12:31

milena avatar Posty: 211 Podziękowania: 0
Tak, kostka brukowa to świetne rozwiązanie. Sama zastanawiam się nad położeniem jej u rodziców na posesji. Dla siebie kupiłam https://www.obi.pl/budowa-ogrodu/kostka-brukowa/c/608, służy już długi okres czasu :)

Zgłoś nadużycie #13 30 lipca 2018, 15:36

bartosz avatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Wydaje mi się, że artykuł na moim blogu, może okazać się wam pomocny przy wyborze odpowiedniej kostki brukowej. Tutaj link do niego: http://salonkazimierz.pl/jak-wybrac-najlepsza-kostke-brukowa/. Jak przeczytacie, miło będzie jak napiszecie swoje odczucia i czy był rzeczywiście pomocny.

Zgłoś nadużycie #14 28 sierpnia 2018, 19:34

jasia19 jasia19 awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Mam całkowicie analogiczne zdanie jak mój przedmówca. Nic dodać i nic ująć.

Zgłoś nadużycie #15 15 grudnia 2019, 21:21

Kotres avatar Posty: 87 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o płyty tarasowe, to polecam w temacie firmę www.hb-polska.pl. Ich oferta obejmuje wybór rozmaitych kamieni naturalnych, a także marmurów, granitów, kwarcytów i trawertynów. Jest w czym wybierać.

Zgłoś nadużycie #16 6 stycznia 2020, 18:48

smillo avatar Posty: 60 Podziękowania: 0
U mnie też jest kostka, mam kostkę ozdobna nosalit https://talbud-a.pl/asortyment/nostalit/ od firmy TALBUD-A. Oni znają się na takich rzeczach, teraz taras wygląda cudnie, muszę przyznać, że bardzo przyłożyli się do pracy, polecam ich serdecznie.

Zgłoś nadużycie #17 Wczoraj, 10:27

firt avatar Posty: 21 Podziękowania: 0
My mamy płyty chodnikowe, które kupiliśmy prosto od producenta PARBET z okolic Grajewa https://parbet.pl/o-firmie/, oni ogólnie zajmują się produkcją elementów betonowych. Płyty kupiliśmy u nich w okazyjnej cenie, są bardzo dobrej jakości i prezentują się dokładnie tak jak powinny, polecam serdecznie, warto skorzystać z ich oferty.