Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Początek remontu

Zgłoś nadużycie #1 4 grudnia 2017, 18:53

Takor avatar Posty: 281 Podziękowania: 0
Wszystko zależy od tego ile pracy chcesz w to włożyć. Pomyśl czy dasz rade zrobić to sam czy lepiej zatrudnić do tego profesjonalistów. Zawsze możesz zatrudnić http://taniopodklucz.pl/ , oni ma pewno zrobią to dokładnie i szybko

Zgłoś nadużycie #2 10 grudnia 2017, 12:29

komunika avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
W przypadku remontu warto zwracać uwagę na rzeczy, których na pierwszy rzut oka nie widać - na przykład na stan kanalizacji. Być może konieczna będzie jej wymiana, a jeżeli jest w dobrym stanie, to zawsze warto ją przeczyścić. Firma https://www.stankan.pl/ zajmuje się czyszczeniem kanalizacji zarówno w firmach jak i prywatnie. Lepiej uczynić to w trakcie remontu niż po nim - będzie łatwiej i szybciej.

Zgłoś nadużycie #3 31 grudnia 2017, 22:28

marysz avatar Posty: 7 Podziękowania: 0
Od siebie dodam, że trzeba też pamiętać o aranżacji. W końcu mamy różne gusta. Jakie jest Twoje zdanie na temat fototapet? Jeżeli należysz do zwolenników fototapet, koniecznie odwiedź http://wallarena.com Zapewniam, że po odwiedzeniu tej strony nie będziesz żałować swojej decyzji.

Zgłoś nadużycie #4 12 stycznia 2018, 13:32

ella avatar Posty: 84 Podziękowania: 0
a wybraliście już kanapę do salonu ? ja polecam narożniki do pokoju z tej firmy http://meblezkalwarii.pl/narozniki-sofy-narozne