Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

podłoga

Zgłoś nadużycie #1 8 maja 2017, 17:41

Hyra avatar Posty: 293 Podziękowania: 1
Jeżeli chodzi o drewno krajowe, to zdecydowanie najlepsze parametry wytrzymałościowe ma dąb, ewentualnie można zdecydować się na jesion. Jednak trzeba mieć świadomość, że najbardziej twarde i wytrzymałe jest drewno egzotyczne, dodatkowo mające świetne parametry związane z odpornością na wilgoć i dlatego można je nawet stosować w łazienkach. Jednak w salonie czy sypialni spokojnie można zastosować dąb i to drewno znakomicie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu. Warto jednak pamiętać o tym, aby na bieżąco usuwać z podłogi piasek. Natomiast wybór desek dębowych jest naprawdę duży http://artcorestudio.pl/podlogi-drewniane/deski i chyba każdy jest w stanie wybrać coś dla siebie odpowiedniego.

Zgłoś nadużycie #2 2 czerwca 2017, 14:26

Hyra avatar Posty: 293 Podziękowania: 1
Meble do pokoju, przedpokoju, łazienki i kuchni można zamówić na wymiar w salonie ArtCore Studio w Warszawie szafy na wymiar http://artcorestudio.pl/meble/szafy-na-wymiar - mają w ofercie nowoczesne rozwiązania techniczne, więc meble są nie tylko bardzo estetyczne, ale także funkcjonalne, co ma duże znaczenie na co dzień.

Zgłoś nadużycie #3 6 lipca 2017, 21:17

Takor avatar Posty: 280 Podziękowania: 0
Meble do pokoju, przedpokoju, łazienki i kuchni można zamówić na wymiar w salonie ArtCore Studio w Warszawie . Ja potrzebuje szafy na wymiar http://artcorestudio.pl/meble/szafy-na-wymiar - mają w ofercie nowoczesne rozwiązania techniczne, więc meble są nie tylko bardzo estetyczne, ale także funkcjonalne, co ma duże znaczenie na co dzień

Zgłoś nadużycie #4 7 lipca 2017, 9:29

Ficerr avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Witam zastanawiam się nad nową podłogą do pokoju, co myślicie lepiej położyć płytki czy panele?

Zgłoś nadużycie #5 25 sierpnia 2017, 22:09

kalmar89 kalmar89 awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Nie znam się na tym kompletnie. Dlatego też w ogóle nie jestem w stanie pomóc...

Zgłoś nadużycie #6 4 września 2017, 13:16

Takor avatar Posty: 280 Podziękowania: 0
Jeżeli chcemy wmymienić w swoim domu podłogę to zatrudnij do tego odpowiednią firmę. Szukając sama dla siebie trafiłam na ta http://www.podlogilodz.pl/ , Moim zdaniem warto im zaufać.