Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Podróż z 9 latkiem

Zgłoś nadużycie #1 27 marca 2017, 9:40

albrecht98 avatar Posty: 135 Podziękowania: 0
Jak kreatywnie zagospodarować czas 9 latkowi w 5 godzinnej podróży autokarem? Nie chcę, aby się nudził, tylko spędził ten czas jakoś ciekawie.

Zgłoś nadużycie #2 28 marca 2017, 11:27

vitek12 avatar Posty: 126 Podziękowania: 0
Zerknij, czy na pokładzie będzie wifi - to bardzo ułatwia sprawę. A może też tak jak w https://www.modlinbus.pl/strony/page/dojazd-z-plocka-na-lotnisko-modlin będzie system pokładowej rozrywki, to będziesz miała sprawę załatwioną :)

Zgłoś nadużycie #3 4 kwietnia 2018, 18:37

misia avatar Posty: 57 Podziękowania: 0
Na podróż najlepszy jest film, książka bądź komiks ewentualnie jakieś rebusy do tej kategorii wiekowej. Swoją drogą zastanawiam się czy pomyślałaś również o zabezpieczeniu tego 9 latka by tą podróż odbył bezpiecznie? Jeżeli nie to polecam Smart Kid Belt http://smartkidbelt.com/sklep/produkt/smart-kid-belt/#skb_opis , który dopasuje pasy bezpieczeństwa w autokarze do jego wymiarów. Jest małych wymiarów więc ze spokojem zmieścisz to w swej torebce, a podróż upłynie miło i spokojnie.

Zgłoś nadużycie #4 29 czerwca 2018, 14:16

piotrkon avatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Według mnie jest to temat dla specjalisty z tego obszaru tematycznego. Sądzę, że z całą pewnością będzie on w stanie pomóc.

Zgłoś nadużycie #5 5 lipca 2018, 15:20

tinierjak avatar Posty: 36 Podziękowania: 0
Najlepiej żeby nie marnował czasu, jest zlecić mu przeczytanie artykułu o sytuacji geopolitycznej w kraju do którego jedziecie. Przyjemne z pożyteczznym :D